eReport.sk
Ilustračné foto: Shutterstock

Brutálny čin v Trenčíne: Muž dobodal len 17-ročné dievča. Čepeľ len tesne minula pľúca a srdce

Bodné poranenie hrudníka utrpelo v piatok (17. 9.) v neskorých nočných hodinách v Trenčíne 17-ročné dievča. Mladej žene pomáhali leteckí záchranári. Informovala o tom v sobotu na sociálnej sieti Vrtuľníková záchranná zdravotná služba Air – Transport Europe.

„Po stabilizovaní základných životných funkcií dievča z Fakultnej nemocnice v Trenčíne letecky previezli do vyššieho zdravotníckeho zariadenia – Univerzitnej nemocnice Bratislava – Ružinov,” uviedli leteckí záchranári.

Prijatie pacientky potvrdila aj Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB). „Môžeme potvrdiť, že Univerzitná nemocnica Bratislava prijala spomínanú pacientku. Vzhľadom na to, že ide o maloletú osobu, nebudeme poskytovať bližšie informácie k jej zdravotnému stavu,” uviedla pre hovorkyňa UNB Eva Kliská.

Vyskočil z kríkov

Podľa informácií malo ísť o muža, ktorý sa prezliekol za ženu. Ako uvádza portál tvnoviny.sk, muž mal vyskočiť z kríkov a dievča trikrát bodnúť zo zadu do chrbta. Čepeľ len tesne minula pľúca a srdce, zlomila sa a ostala zapichnutá v tele dievčaťa. To sa ešte s vypätím posledných síl snažilo pred útočníkom utiecť.

Udalosťou, ku ktorej došlo na Električnej ulici, sa už zaoberá polícia. „Na chodníku z doposiaľ neznámeho dôvodu páchateľ bodol do chrbta 17-ročné dievča. Podozrivého muža policajti obmedzili na osobnej slobode a vykonávajú potrebné procesné úkony,” ozrejmila trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Miesto činu v Trenčíne.

Zdroj: Facebook Polícia SR – Trenčiansky kraj

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti