eReport.sk

Britney Spears: Získa konečne svojprávnosť?

Bola mladá, krásna a nesmierne talentovaná. Život a kariéru Britney Spears poznačili vzostupy aj pády. Pred dvánastimi rokmi ju dokonca jej otec zbavil svojprávnosti. Získa opäť svoje práva?

Kariéra snov

Kariéra tridsaťosemročnej speváčky Britney Spears bola skutočne závideniahodná. Do svojich dvadsiatich troch rokoch vydala tri albumy a stala sa svetovou ikonou. Zahraničné média ju nenazvali inak ako popovou princeznou. Už od jej mladých rokov média riešili jej vzhľad, lásky, postavu a nadobudnuté milióny. Britney túto pozornosť vždy veľmi ťažko znášala a nerobila jej dobre. V mladosti chodila so spevákom Justinom Timberlakeom a tvorili pár snov. Ich vzťah údajne skončil preto, že ho Spears podviedla. Justin jej to vrátil v skladbe Cry me a river, ktorá bola o jej nevere. V tomto období sa speváčka ešte pomerne dobre držala, jej vzostupy a pády nastali o pár rokov neskôr. Sledoval ju celý svet…

Pády, liečenia a muži

V živote slávnej ikony nastali rôzne zlomy, ktoré ju dohnali až na liečenie. Dala sa ako tak tak dohromady. V roku 2004 sa Britney Spears zoznámila s tanečníkom Kevinom Federlineom. Už od začiatku sa pošuškávalo, že išlo z jeho strany len o vypočítavosť a chcel, aby speváčka zaplatila jeho dlhy. Po troch rokoch manželstva sa rozviedli ako inak, pre neprekonateľné rozdiely. Začal sa súd o deti. Kevin trval na tom, aby boli v jeho opatere, aj preto že zo strany umelkyne bolo vo výhľade bohaté výživné. Súd jej deti do opatery nedal a Britney sa psychicky zrútila, prispela k tomu aj smrť tety, ktorá zomrela na rakovinu . Okrem iných výstrelkov si vyholila hlavu. Novinárov mala za pätami dvadsaťštyri hodín denne. Začala navštevovať zariadenie, kde sa liečila po druhýkrát. Prvýkrát z neho odišla po dni. Súd jej vtedy oznámil, že ak sa nevylieči, deti nikdy nedostane. V čase krízy striedala mužov ako na bežiacom páse. Medzi jej milencov patrili herec Colin Farrell, Jared Leto, či hudobník Fred Durst. Ak však chcela získať deti do svojej opatery, musela sa spamätať a prestať s alkoholom a drogami.

Získa späť svoje práva?

Britney Spears rozhodnutím súdu však prišla aj o svoje práva. Nemá ich do dnešného dňa. Všetky financie a rozhodnutia za ňu riadi jej otec a právnik. Dokonca nie je podľa súdu schopná vykonávať ani bežné veci ako nakupovanie. Trvá to už dlhých dvanásť rokov! Podľa zahraničných zdrojov však Britney svitá na lepšie časy. Nesvojprávnosti by mala byť zbavená v priebehu najbližších týždňov. Či sa toho však speváčka naozaj dočká, je otázne. „Závisí na kalifornskom súde, čo je pre moju dcéru najlepšie. Nikoho do toho nič nie je,“ povedal pre zahraničné médiá otec Britney.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Britney Spears: Získa konečne svojprávnosť?

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php