eReport.sk
USA.Luke Perry and Shannen Doherty in ©Fox Television series: Beverly Hills 90210 ( 1990-2000 ).,Image: 417931906, License: Rights-managed, Restrictions: Supplied by Landmark Media. Editorial Only. Landmark Media is not the copyright owner of these Film or TV stills but provides a service only for recognised Media outlets., Model Release: no

Brenda z Beverly Hills v poslednom štádiu rakoviny: Zverejnila dojemnú fotku


Má rakovinu prsníka v poslednom štádiu, no svoj boj o život nevzdáva. Shannen Doherty alias Brenda z kultového seriálu Beverly Hills 90210 naposledy zverejnila dojemnú fotografiu z pláže.

S rakovinou prsníka bojuje už roky. Napriek tomu, že sa jej z nej podarilo vyliečiť, zákerná choroba sa vrátila a udrela v plnej sile. Herečka Shannen Doherty je aktuálne v poslednom štádiu rakoviny, no svoj boj o život rozhodne nevzdáva. Naposledy na svojom Instagrame zverejnila dojemnú fotografiu. Romantické biele šaty, piesok a západ slnka. Fotka pôsobí jemne, nežne, no zároveň smutne a nostalgicky.

Hviezda seriálu Beverly Hills 90210 začiatkom roka oznámila, že sa jej znova vrátila rakovina prsníka a udrela v plnej sile. Lekári jej už nedávajú veľkú nádej na dlhý a spokojný život. Napriek tomu sa nevzdáva bez boja. Ako sama uviedla v mnohých rozhovoroch, ešte nie je pripravená zomrieť a potrebuje žiť.

Herečka sa rozhodla svoju popularitu využiť a podporiť v boji s rakovinou aj ostatných.

foto: profimedia, Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Brenda z Beverly Hills v poslednom štádiu rakoviny: Zverejnila dojemnú fotku

KOMENTOVALI STE: