eReport.sk
Testovanie pod mostom Lafranconi. Foto: fb//karlovavesonline

Bratislavská Karlova Ves: Prosíme občanov, aby nechodili do Líščieho údolia!

BRATISLAVA – Bratislavská Karlova Ves prosí obyvateľov, aby počas skríningového testovania na ochorenie COVID-19 nevyužívali lokalitu Líščieho údolia na rekreáciu. Žiadosť zverejnila mestská časť na sociálnej sieti.

“Prosíme občanov, aby nechodili do Líščieho údolia s cieľom rekreácie, a to až do utorka (26. 1.) do 22.00 h. Prebieha tu testovanie a prejazd aj prechod chodcov je zakázaný dopravným značením,” informuje samospráva. Obyvateľov vyzýva, aby na prechádzku v prírode využili iné rekreačné trasy.

Karlova Ves začala s testovaním už 22. januára ráno v dvoch lokalitách formou drive-through v Líščom údolí a pod Mostom Lanfranconi. Priamo z auta sa môžu až do utorkového večera otestovať výlučne obyvatelia s trvalým pobytom v hlavnom meste. Ľudia, ktorí v Bratislave žijú, no nemajú v nej trvalý pobyt, môžu využiť odberové miesta v interiéroch.

Karlova Ves testuje obyvateľov v 14 odberových miestnostiach. Tí, ktorí sa chceli objednať na testovanie vopred, môžu počas víkendu využiť testovacie miesto v autobuse na parkovisku pred cintorínom Slávičie údolie.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bratislavská Karlova Ves: Prosíme občanov, aby nechodili do Líščieho údolia!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti