eReport.sk
Braňo Mojsej, foto: profimedia

Braňo Mojsej chytil druhý dych. Maká ostošesť. Sem sa na neho môžete ísť pozrieť!

Za sebou má nespočetne veľa excesov. Asi najhoršie pre neho bolo dostať sa z alkoholizmu.

Rozhodol sa opustiť mestský život a obklopiť sa prírodou. Už niekoľko mesiacov žije v Tatranskej Lomnici. Apartmán v Tatrách má od bývalej manželky Nory, ktorá sa po rozvode s rockerom vrhla do náruče Nitrana Františka Kabrheľa alias Versace. Kráľovná gýču dnes hrdo nosí jeho priezvisko napriek tomu, že im zväzok nevydržal.

Pozitívne myslí, pozitívne koná

Mojsej sa vrhol na podnikanie a otvoril si v Prešove protialkoholickú liečebňu Mojsej clinic, kde sa rozhodol pomáhať ľuďom, ktorí bojujú so závislosťou. Zdá sa, že on už tohto démona zvláda. Dokonca začal opäť vystupovať. V slovenských veľhorách vystupuje v známej reštaurácii. Návštevníkov baví svojim umením. S kapelou roztlieskal celý podnik. Hostia veselo tancovali. Zožal veľký potlesk. So svojím výkonom je spokojný aj Mojsej: „Vydarený koncert za nami. Ožilo to,” pochválil sa. Hudobník sa už popasoval aj s depresiami a má pre všetkých smutných odkaz: „Pred tým, než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, či nie ste obkolesení hlupákmi. Ak chcete spoznať pravdu nesmiete byť obkolesení klamármi.” Čierne mraky zahnal. Teší sa z každého dňa: „Vychutnávaj si svoj život naplno. Každý jeden deň je zázrak.“

Dočkáme sa svadby?

Braňo a Nora Mojsejovci boli najkontroverznejšou dvojicou slovenského šoubiznisu. Hoci to mnohí vnímali tak, že tí dvaja sú pre seba ako stvorení, v novembri 2012 ich súd rozviedol za sedemnásť minút a každý z nich si šiel svojou cestou. Netrvalo dlho a srdce hudobníka a abstinujúceho alkoholika si získala sympatická Jana, s ktorou sú spolu už osem rokov. Braňovi je nepochybne veľkou oporou jeho snúbenica Jana. Hudobník na svojom profile na sociálnej sieti prezradil, že už oslávili 8. výročie. Pri pohľade na ich spoločné fotky niet pochýb, že si rozumejú. Priatelia nešetrili blahoželaniami a pochvalami, že tvoria naozaj podarený pár. Braňova exmanželka však toľko šťastia nemala. Na prahu šesťdesiatky sa vydala za mladšieho kamaráta Františka „Versače“ Kabrheľa, ale manželstvo vydržalo sotva rok. Bývalá hviezda slovenského šoubiznisu prišla o všetok majetok a bola obvinená zo sprenevery, za čo si odsedela trinásť mesiacov. Momentálne je nezadaná a žije veľmi skromne. Braňo Mojsej o svojej láske na sociálnej sieti rád informoval. To je už minulosť a jeho profil je len a len o ňom. Žeby bol opäť k dispozícii?

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Braňo Mojsej chytil druhý dych. Maká ostošesť. Sem sa na neho môžete ísť pozrieť!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti