eReport.sk
Boris Pršo, foto: instagram

Boris Pršo po príhode späť na pľaci: Osobný šofér a zmena v práci!

Nemal to ľahké. Moderátor Boris Bršo (37) v roku 2017 počas nakrúcania šou Let´s Dance skolaboval v zákulisí. Zotavovanie trvalo poriadne dlho a aj po niekoľkých rokoch sa niektoré veci nedostali do pôvodného stavu.

Snáď žiaden Slovák nevidel a nestretol sa s viac svetovými celebritami ako on. Dôkazom sú aj fotky, ktoré zverejňuje na sociálnej sieti. Bors Pršo bol pre svoju prácu zapálený, no po mozgovej príhode musel spomaliť. Jeho stav si stále vyžaduje rehabilitácie. Aj napriek tomu sa však vrátil na televízne obrazovky.

Ako Pršo nedávno priznal, jeho život sa pomaly ale isto dostáva do normálu: „Ja sa mám fajn. Naozaj. Ono to vyznie asi blbo…,“ povedal v podcaste Marakua, ktorý moderuje Miška Majerníková. Preriekla sa, že Boris má osobného šoféra a má sa fajn aj preto, že v týchto zápchach by nechcel sedieť za volantom. Na čo sa moderátor len pousmial a povedal, že je to pravda.

Aj keď Boris Pršo na sebe maká každý deň, aby mohol robiť to čo ho baví a čo chce, nie všetko je ako pred tým. Svoje pracovné nasadenie musel spomaliť: „Som späť v Reflexe. Je pravda, že trošku mi všetko viac trvá a tí ľudia sa na to musia pripraviť. Ale robím šoubiz, takže myslím, že tam sa nedá kam ponáhľať. Fungujem proste v tomto, späť. Jediný rozdiel je v tom, že nemám to rýchle tempo,“ priznal. „Ale keď ma niečo naštve, dokážem ísť rýchlejšie. Nie veľmi, ale sú také momenty, že sa naštvem a idem,“ dodal.

FOTO Borisa Prša so slávnymi osobnosťami nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Boris Pršo

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport