eReport.sk
Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár sľubuje, že o štyri roky sa do parlamentu vráti a bude ešte silnejší ako teraz. Zdroj: screenshot video FB / Boris Kollár

Kollár nakrútil prvé video po voľbách! Čo odkazuje Slovákom?

Boris Kollár nakrútil prvé povolebné video. Na sociálnej sieti sa vyznal zo svojich pocitov a prezradil aj, aké má plány do budúcna. Čo myslíte, končí v politike?

Kollár po šoku, ktorý utrpel, keď zaznamenal nečakane nízky volebný výsledok, v prvom rade poďakoval voličom. Poďakoval aj všetkým spolupracovníkom, ktorí sa spolupodieľali na kampani.

Kollár vo videu upozorňuje, že takéto čiastočné prehry ho len posilňujú. Ubezpečil priaznivcov, že prehra vo voľbách ho naštartovala do ešte väčšej snahy. S politikou nekončí! Ide robiť mimoparlamentnú politiku a o 4 roky sa vráti, sľubuje.

K videu pripojil bývalý predseda parlamentu aj text. „Aj napriek tomu, že dnes nie je úplne najšťastnejší deň v mojom živote, cítim, že aj táto skúsenosť ma robí silnejším, ako som bol kedykoľvek predtým. Cítim obrovskú vďaku voči všetkým voličom, ktorí pri nás aj napriek takej špinavej antikampani zostali a dali nám hlas. Vždy som pomáhať ľuďom a preto som chcel v roku 2015 vstúpiť do politiky. Aby som mohol pomáhať vo väčšom rozmere.

Čo budúcnosť prinesie, sám ešte neviem; ale viem, že som za tento rok, aj keď nebol najľahší a bol plný problémov, vďačný. Urobil ma omnoho silnejším a múdrejším a som vďačný tomu tam hore, že ma vyčistil od ľudí v mojom okolí, ktorí tam nemali čo robiť.

Teraz si na chvíľu oddýchnem a idem sa venovať tým, ktorých milujem. Ďakujem“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár nakrútil prvé video po voľbách! Čo odkazuje Slovákom?

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php