eReport.sk
Sacha Baron Cohen sa opäť predstavil ako ikonický kazašský reportér.

Borat je späť! Nenechá na pokoji Trumpa ani koronavírus


Konečne rok 2020 prináša aj vtipné prekvapenie. Už onedlho sa dočkáme pokračovania svojského dokumentárneho filmu Borat z roku 2006! Kultúrne spoznávanie Ameriky reportérom z Kazachstanu nedopadlo úplne podľa predstáv hlavného protagonistu.

Borata stvárnil známy anglický komik a herec Sacha Baron Cohen a teraz je späť. Ak ste niekedy uvažovali o tom, čo by Borat Sagdiyev mohol urobiť pre svetovú pandémiu a pre nadchádzajúce voľby v USA tento film vám určite dá odpoveď. Fanúšikovia si na neho museli počkať až dlhých 14 rokov.

Pokračovanie Cohenovho hitu Borat bolo natočené v tajnosti a konečne ja na svete aj prvý oficiálny trailer:

Trailer nás zavedie do Kazachstanu, z ktorého sa veľmi rýchlo presunieme do Spojených Štátov. Borata uvidíme v prestrojení za Donalda Trumpa, ktorý príde prekaziť politický prejav amerického viceprezidenta Mikea Pencea. Nebudú chýbať naháňačky s políciou, či sarkastický humor na tému koronavírusu. V hlavných úlohách sa okrem Cohena predstaví aj herečka Irina Nowak.

Film s dlhým názvom Borat Subsequent Moviefilm bude mať premiéru na streamovacej platforme Amazon Prime Video už 23. októbra.

Zdroj: imdb.com, foto: imdb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Borat je späť! Nenechá na pokoji Trumpa ani koronavírus

KOMENTOVALI STE: