eReport.sk
Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko, foto: profimedia

Bohdalová a jej solventný milenec Focko. Prečo sa za neho nevydala?

Slovenský podnikateľ Ľubomír Focko priznal vzťah s legendou českého filmového plátna Jiřinou Bohdalovou. Toto sú detaily, ktoré predchádzali ich zoznámeniu, ale aj dôvod prečo herečka ďalšiu svadbu neplánuje.

Svoje áno pritom pred oltárom vyslovila už dvakrát. Tretí sa už pod čepiec nechystá. Vplyvný podnikateľ Slovenský pracháč Ľubomír Focko (66) už vzťah s vychýrenou umelkyňou Jiřinou Bohdalovou (90) neskýva. Podnikateľ žijúci v Prahe prevádzkuje advokátsku kanceláriu, vlastnú sieť Carrefour, figuruje v niekoľkých ďalších spoločnostiach ako konateľ alebo spoločník. Focko pôsobí napríklad v realitke ADD CZ, ďalej je spolumajiteľom firmy Amona Group, ktorá sa okrem iného zaoberá napríklad demoláciami a prípravami stavenísk. Skrátka niet pochýb, že patrí medzi dobre situovaných podnikateľov.

Bál sa

Legenda českého plátna bola dvakrát vydatá. Prvýkrát to bolo manželstvo s otcom jej dcéry Simony Stašovej (66) doktorom Břetislavom Stašom (93) a druhýkrát s hereckým kolegom Radoslavom Brzobohatým (†79). Jej osudovým mužom sa ale stal až Focko. „Ako partnerka je úplne super. Ľudsky sme si veľmi sadli. Ťažko sa to opisuje. Je to príjemný, milý a vzdelaný človek. Skvele varí a môžem sa s ňou baviť o všetkom,“ uviedol Focko v novej knihe Vždy úprimná Jiřina Bohdalová. S Bohdalovou sa Focko pozná od roku 1994. Prvýkrát sa mali stretnúť na tridsiatych narodeninách Jiřího Pomeje. Vtedy sa ju ale ešte bál osloviť. To až keď sa s Jiřinou uvideli na sústredení futbalovej Amfory v Dubaji, uchopil príležitosť za pačesy a išiel sa herečku učiť jazdiť na vodnom skútri.

Nechce si pokaziť spomienky

Tretie manželstvo Jiřina neplánuje: „S Lubošom nám to tak dlho funguje, pretože aj vo vzťahu musí mať človek talent na kamarátstvo. Potom je vyhrané a ja myslím, že ho mám,“ prezradila už kedysi v jednom z rozhovorov Bohdalová. Po rozvode s Radoslavom Brzobohatým, s ktorým strávila Jiřina osemnásť rokov, už o sobáš herečka nikdy znova nestála. Podľa svojich slov totiž po boku druhého manžela prežila najkrajšie roky života a spomienky na ich manželstvo si nechcela nikým nechať pokaziť.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bohdalová a jej solventný milenec Focko. Prečo sa za neho nevydala?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti