eReport.sk
Petr Kellner. Foto: instagram

Boeing najbohatšieho Čecha pristál v Prahe: Bolo na palube aj jeho telo?

Luxusný súkromný boeing zosnulého Petra Kellnera (56) sa vo štvrtok vydal na cestu späť. Vzlietol po dvoch dňoch čakania z letiska v Anchorage. Do Prahy dorazil v piatok pred pol treťou ráno. Pravdepodobne prepravil rakvu s pozostatkami najbohatšieho Čecha.

Miliardár Petr Kellner zomrel 27. marca pri havárií vrtuľníka Airbus AS350B3 na Aljaške. Vo vraku zahynuli štyria ľudia. Jediný, kto haváriu prežil bol známy snouboardista David Horváth. Ten bol niekoľko dni po nehode vo vážnom stave.

Už v utorok sa do aljašského mesta Anchorage vypravil súkromný Boeing 737NG PPF Group Petra Kellnera. Pristál na letisku a nasledujúce dva dni čakal. Vo štvrtok nášho času sa dal do pohybu. Okolo tretej hodiny sa lietadlo začalo hýbať. O 16: 44 sa odlepilo od zeme. Čakala ho ale dlhá, takmer desaťhodinová cesta. Cieľovou destináciou bolo pražské letisko Václava Havla.

Tam boeing pristál krátko pred pol treťou ráno. Lietadlo pravdepodobne prepravilo telo zosnulého Petra Kellnera. Kellnerove lietadlo potom zamierilo z Prahy do Lyonu, kam pravdepodobne previezlo telo Benjamina Larochaixa, priateľa najbohatšieho Čecha. Vdova po zosnulom Francúzovi už na Facebooku oznámila, že Benov pohreb prebehne v pondelok 12. apríla o štrnástej na cintoríne Saint – Laurent – de la Côtete v Belleville.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport