eReport.sk
Screenshot, Ľ. Blaha u Anky Žitnej, Teraz takto
Screenshot, Ľ. Blaha u Anky Žitnej, Teraz takto

Blaha upozornil, že sociálna sieť doživotným zákazom vstupuje do jeho osobných ústavných práv


Ľ. Blaha bol hosťom v relácii Anky Žitnej Teraz takto. Hovoril o Jaroslavovi Naďovi, cenzúre na sociálnych sieťach aj o mimovládke Globsec. Zhodnotil aktuálny súdny proces, ktorého účastníkom je za to, že nazval Naďa vlastizradcom. Upozornil na nenávistné prejavy novinárov Denníka N.

Blaha hovoril o J. Naďovi

Ľ. Blaha v relácii Anky Žitnej Teraz takto. Zdroj: YouTube

V prvej časti relácie hovoril Ľuboš Blaha aj o Jaroslavovi Naďovi a súdnom procese, ktorý práve prebieha. Naď totiž zažaloval Blahu za jeho výrok o ňom, že je vlastizradca. Podpredseda parlamentu sa čuduje, že bývalý minister obrany sa chodí s každou hlúposťou vyžalovať na súd.

„Mňa pravidelne nazývajú Putinovým agentom. Keby som mal chodiť pravidelne žalovať a plakať na súd, že sa so mnou nerozprávajú kamaráti, je to detinské,“ hovorí Blaha.

Nenávistný podcast Denníka N

Ďalšou témou relácie bol nenávistný podcast Denníka N. Na ten upozornili mladí poslanci Smeru, J. Gedra, E. Kaliňák a R. Gluck. V podcaste sa skupinka novinárov rozprávala vulgárnym spôsobom o mladých poslancoch vládnej strany, padlo veľa vulgarizmov, urážok.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Screenshot, K. Roth Neveďalová a Ľ. Blaha v eReporte
  2. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  3. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  4. Ministri

Blaha tvrdí, že znepriatelené médiá žiadne zmier nechcú. Podľa neho len niečo predstierajú. Takéto krátke trvanie snáh o zmier aj predpokladal. „Sme triedni nepriatelia a oni proti nám vedú jihád,“ hovorí Blaha. Dodáva, že podľa neho redaktori a moderátori liberálnych médií si o sebe myslia, že sú zvestovatelia pravdy a len oni ju majú. „My ostatní sme extrémisti a dezoláti,“ dodal.

Cenzúra na odporúčanie Globsecu

Reč bola aj o Globsecu. Iba pred niekoľkými dňami sa zamestnankyňa tejto mimovládky verejne pochválila, že Globsec svojím spôsobom zasahuje do obsahu na sociálnych sieťach na Slovensku. Tie berú do úvahy odporúčania Globsecu a na základe toho ovplyvňujú dosahy, „upozaďujú“ niektoré názory a podobne. Blaha hovorí, že toto je už otázka národnej suverenity. Upozornil, že v prípade jeho zrušeného konta a doživotného zákazu mať profil na Facebooku takto META vstupuje do jeho osobných, súkromných ústavných práv, do práva na slobodu slova a dokonca vstupuje aj do slovenskej politiky.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha upozornil, že sociálna sieť doživotným zákazom vstupuje do jeho osobných ústavných práv

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne