eReport.sk
Bizarná kritika?
Kim Čong-un, foto: tasr/ap

Bizarná kritika či analýza nepriateľa? Soul hlási: Kim Čong-un váži 140 kilogramov!

Bizarná kritika? Severokórejský vodca Kim Čong-un má podľa odhadov juhokórejskej tajnej služby NIS výrazné poruchy spánku a hmotnosť približne 140 kilogramov, informovali v stredu juhokórejskí poslanci.

Bizarná kritika?

„Na základe skutočnosti, že severokórejské úrady v apríli aktívne zhromažďovali najnovšie lekárske informácie vrátane liekov, ako je zolpidem – na liečbu nespavosti u vysoko postavených predstaviteľov v zahraničí -, NIS odhaduje, že predseda Kim trpí závažnými poruchami spánku,“ povedal novinárom poslanec z vládnucej juhokórejskej strany Sila ľudu (PPP).

„Kim Čong-un váži 140 kilogramov“

NIS sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do „začarovaného kruhu“ väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší. Pchjongjang totiž dováža zo Západu množstvo zahraničných cigariet a vysoko kvalitných pochutín.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ukrajina má dôkazy, že na deportáciách ukrajinských detí, rukojemníkov z radov civilistov i vojnových zajatcov sa priamo podieľajú aj bieloruské orgány.
  2. Rusko žiada Medzinárodný súdny dvor
  3. Slovenský minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Wlachovský, Foto: tasr
  4. Stoltenbergov apel z Bruselu

Zraniteľnosť nepriateľa?

Agentúra Jonhap tiež uviedla. „Kim vyzeral počas svojho verejného vystúpenia 16. mája veľmi unavene. S viditeľnými tmavými kruhmi pod očami“. „Od konca minulého roka sa na rukách a ramenách predsedu Kima neustále objavujú škrabance a modriny. Tie sú pravdepodobne zapríčinené kombináciou alergie a stresom vyvolanej dermatitídy,“ citoval riaditeľa NIS juhokórejský zákonodarca.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bizarná kritika či analýza nepriateľa? Soul hlási: Kim Čong-un váži 140 kilogramov!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php