eReport.sk

Bitcoin je „zlato 2,0“ s možnou trhovou kapitalizáciou 20 biliónov dolárov, hovorí generálny riaditeľ Immutable Holding

Jordan Fried, generálny riaditeľ a predseda poskytovateľa blockchainového portfólia Immutable Holdings, predpokladá, že Bitcoin dosiahne cenový cieľ 1 milión dolárov, keď sa všetky mince vyťažia.

V rozhovore pre Kitco News Fried naznačil, že Bitcoin je v súčasnosti druhou verziou zlata a pri jeho raste Bitcoin prevýši limit drahých kovov na viac ako dvojnásobok.

„Bitcoin je„ zlato 2.0 “a jedného dňa prekoná trhovú hodnotu zlata okolo 10 biliónov dolárov. V skutočnosti, vzhľadom na to, že ide o ďalšiu generáciu zlata, Bitcoin pravdepodobne zdvojnásobí trhovú hodnotu zlata a dosiahne 20 biliónov dolárov alebo viac, čo znamená 1 milión dolárov za mincu, ak sa vyťaží takmer 21 miliónov mincí,” povedal Fried.

Fried tiež uviedol, že kapitalizácia trhu s Bitcoinmi v určitom bode prekoná celú ekonomickú produkciu USA. Plánovaný nárast majetku pripisuje faktorom, ako je zvýšená adopcia a strop 21 miliónov coinov. Exekutíva tiež verí, že kryptomeny sa stali rajom proti nadmernému tlačeniu peňazí. Podľa Frieda by mal byť koncept nedostatku v kryptomenách chránený za každú cenu.

Taktiež uviedol, že by sa malo zastaviť tlačenie peňazí centrálnou bankou, pričom navrhuje, aby cestou vpred boli kryptomeny. Uznal, že Bitcoiny vedú k zlepšeniu internetového bohatstva a naznačil, že kryptomeny vo všeobecnosti nahradia nekryté peniaze. Poznamenáva, že Bitcoin sa stane najväčším víťazom, ktorý bude mať najväčšiu hodnotu pri transakciách ovládajúcich internet.

Zdroj: Finbold

Autor: Igor Stanko, CVEU.eu

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti