eReport.sk
Irena Bihariová.
Irena Bihariová. Foto: tasr

Bihariová „oslavuje“: Toto je najvyššie číslo v prieskumoch, odkedy sme vznikli!

Štvrtkový prieskum preferencií politických strán potešil asi najviac predsedníčku Progresívneho Slovenska (PS), Irenu Bihariovú. Nedá sa tomu čudovať, percentá tejto mimoparlamentnej strany narástli na maximum, aké doteraz ešte ako strana nikdy nemali. „Krok za krokom budujeme alternatívu voči súčasnej vláde chaosu,“ píše šéfka PS vo svojom statuse s tým, že si veľmi váži podporu sympatizantov strany.

„Teším sa, že sa naše úsilie pretavuje do čoraz väčšej podpory z vašej strany. Mimoparlamentná strana má obmedzený prístup do médií, ale aj napriek tomu sa snažíme komunikovať naše videnie sveta a tlmočiť aj vaše postoje,“ zdôazňuj Bihariová.

Ako ďalej uvádza dosiahnutá podpora v prieskume agentúry AKO je ich nový rekord. „Pre samostatné Progresívne Slovensko je to najvyššie číslo v prieskumoch verejnej mienky, odkedy sme vznikli. Uvedomujeme si, že by sme mohli robiť niektoré veci ešte lepšie, ale som presvedčená o tom, že sme na dobrej ceste. Krok za krokom budujeme alternatívu voči súčasnej vláde chaosu a neustálych hádok, rovnako ako voči skorumpovaným a extrémistickým stranám v opozícii. Vašu podporu si veľmi vážime a motivuje nás pracovať ešte tvrdšie. Ideme ďalej!,“ odhodlane dodáva šéfka progresívcov.

Zdroj: fb/bihariova.irena


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bihariová „oslavuje“: Toto je najvyššie číslo v prieskumoch, odkedy sme vznikli!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti