tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Beňovej vyznanie a rady pre všetky ženy: Nechcem vám vnucovať svoj názor, ale…

Europoslankyňa Monika Beňová (52) celá žiari. Začiatkom novembra priviedla na svet svoje druhé dieťa a v láske si nažíva so svojím novým partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom (37). Každá skúsená žena vie, že v živote jej partnera má nezastupiteľné miesto jeho matka. A svoje o tom vie aj Beňová.

Na sociálnej sieti sa rozcítila na tému návštevy, upratovanie a hostenie. „Osobitne váž(e)nými návštevami sú návštevy partnerových rodičov, zvlášť potom partnerovej pani matky. Vtedy musí byť všetko tip top,“ začína politička večerné facebookové vyznanie. Tieto múdra pochytila od svojej mami, ktorá sa vydávala ako 19-ročná. „Brala si najmladšieho syna (môjho tatu) z veľmi patriarchálnej a konzervatívnej rodiny. Moja mama, odkedy sa pamätám, bola vynikajúca hostiteľka a zvlášť, keď mali prísť otcovi rodičia. Všetko bolo vždy perfektné,“ necháva nahliadnuť do svojho detstva Beňová a dodáva, že jej mamu otcovi rodičia nepovažovali za dobrú partiu, nakoľko bola polosirota a mala ešte aj dve mladšie sestry. Otcova mama mala k nej podľa Beňovej slov svojský prístup. Namiesto Zlatka ju vždy oslovovala Zdenka. „Tak sa volala jej staršia nevesta, žena otcovho brata. Moja mama to s blahosklonným úsmevom ignorovala a keď omama zomierala na rakovinu v nemocnici, moja mama za ňou každý boží deň chodila a nosila jej čerstvo navarené jedlo. A vtedy ju omama začala volať Zlatka a vždy jej pohladila ruku, keď jej mamina dávala jesť,“ rozcítila sa politička.

Zdroj: Facebook MBPrišla puberta a tínedžerke Beňovej to ležalo v žalúdku. „Keď som sa jej už ako 14-ročná puberťáčka pýtala, že prečo si to nechala celé tie roky páčiť, sa na mňa rovnako blahosklonne usmiala a povedala: Matka tvojho muža je vzácna žena, lebo vďaka nej mám muža s ktorým sa ľúbime a ktorý mi dal vás (mňa a bracha). Preto sa k nej vždy správaj s úctou a zdvorilosťou. Keď príde na návštevu, priprav všetko perfektne, maj upratané, pekne sa obleč a buď k nej milá. Urob to kvôli jej synovi, jej vnúčatám ale aj kvôli sebe, lebo ty budeš mať so seba dobrý pocit. A nech sa už ona zachová akokoľvek, nakoniec vždy príde deň keď uzná, že jej syn si zobral to najsprávnejšie dievča,“ spomína.

Monika Beňová s mamou Zlatkou. – Foto: Facebook MB

„Tak ja len tak, nič vám žiadnej nechcem vnucovať, ale je to na každej jednej z nás, aké budeme nevesty a neskôr svokry a čo naučíme svoje dcéry,“ píše na záver svojho dlhého nočného statusu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňovej vyznanie a rady pre všetky ženy: Nechcem vám vnucovať svoj názor, ale…

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku