eReport.sk
Monika Beňová

Beňová si nedá pokoj ani v nemocnici. „Mojej dcére nesiahate ani po členky!“

Europoslankyňa Monika Beňová, trávi posledné dni pred pôrodom svojej vytúženej dcérky v nemocnici. Hoci sa necíti najlepšie, neodpustila si rypnúť si do niektorých politických predstaviteľov. A nezabudla to natrieť ani svojim kritikom.

Beňová je momentálne pre zdravotné komplikácie v nemocnici. Do pôrodu dcérky jej ostáva pár dní.

Politička je totiž rada, že neprešla novela zákona Anny Záborskej, ktorá mala sprísňovať podmienky interupcií. Beňová to dlhodobo kritizovala, za čo sa zrejme dočkala aj nemilých reakcií a správ na sociálnej sieti. „Včera v národnej rade neprešiel protiženský zákon A. Záborskej a jej skupinky. Niektorí negativisticky tvrdia, že „len“ o jeden hlas. Ale história si bude pamätať len to, že zlomyseľný a zákerný, pokrytecký návrh proste neprešiel. A je jedno, že preto lebo fašistickí poslanci boli „chorí“. Aspoň sa ukázalo, že bez náckov je akýkoľvek „pokus“ Záborskej nepriechodný a že teda predsa len je úplne evidentné, ako blízko k sebe majú ultrakonzervatívci s tisovskými pohrobkami. A viete čo, je mi úplne jedno, koľkí z nich napíšu na moju adresu vulgárne statusy a pošlú mi správy z vymyslených profilov, aby som zdochla a podobne. Mojej dcére už dnes nesiahate ani po členky nožičiek, ktoré má ešte v mojom brušku,“ rozohnila sa Beňová na sociálnej sieti.

Rypla si aj do Matoviča

Svoje si povedala aj k predsedovi vlády Igorovi Matovičovi. „Premiér by sa už tiež mohol prestať stále niečím vyhrážať. Najnovšie lockdownom. Keby sa konečne radšej svojim spoluobčanom prihovoril a poprosil ich o spoluprácu na projekte (celoplošné testovanie), o ktorom síce nikto nevieme ako bude, čo bude a čo potom, ale patrilo by sa aspoň slušne a s pokorou ľudí poprosiť,“ dodala europoslankyňa, ktorá momentálne leží v nemocnici pre komplikácie spojené s jej tehotenstvom.

Foto: tasr, facebook MB


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová si nedá pokoj ani v nemocnici. „Mojej dcére nesiahate ani po členky!“

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php