eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Beňová sa utrhla. Korčok kedysi tancoval okolo Fica, Krajčí je alibista a Matovič falošný

Dovoz ruskej vakcíny Sputnik V vyvolal množstvo vášní na oboch stranách politického spektra. Kým premiér Igor Matovič to považuje za svoj diplomatický úspech, minister zahraničných vecí Ivan Korčok mu vyčítal, že osobne vítal ruskú vakcínu na letisku, hoci pri iných to nikto nespravil. Korunu všetkému nasadil minister zdravotníctva, ktorý hodil zodpovednosť za účinky vakcíny na lekárov.

Beňová sa poriadne pustila do našich politikov. Foto: tasr

– Foto:

A toto všetko sa rozhodla okomentovať europoslankyňa Monika Beňová, ktorá sa zamýšľa nad tým, že ak je Sputnik V nástrojom hybridnej vojny, podobne by sa dalo pozerať aj na projekt Nord Stream 2. Američania totiž vyhlásili, že plynovod Nord Stream 2, ktorý bude viesť ruský plyn do Nemecka umocní ruský vplyv nad ich spojencami a partnermi. Nemci sa však projektu vzdať nemienia.

„Tak pán minister Korčok nech sa netvári, že je podobne zásadový a zanietený aj pri stretnutí s nemeckým ministrom zahraničných vecí a nech nič nehovorí už nikdy na Fica, lebo keď mu robil štátneho tajomníka, tak okolo neho chodil tanečným krokom. Fakt ma štve takáto akože principiálnosť,“ pustila sa do Korčoka Beňová a zďaleka neskončila. „A minister zdravotníctva nech neprenáša zodpovednosť za svoje rozhodnutie o vakcíne a očkovaní na lekárov, lebo to je naozaj alibizmus ako hrom,“ neodpustila si pár štipľavých slov aj na Mareka Krajčího. Na záver však nezabudla ani na premiéra Igora Matoviča. „Predseda vlády je veľmi falošný a podlý človek,“ uzavrela svoje hodnotenie.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika