eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Beňová sa nezdržala. Boris a Petra, to ako sorry…

Toto sa skrátka nerobí. Aspoň podľa europoslankyne Moniky Beňovej, ktorú nedávno sklamali dvaja kamaráti. Boris Kollár, ktorý je predsedom národnej rady a jeho bývalá priateľka a poslankyňa Sme rodina Petra Krištúfková totiž hlasovali za zákon z dielne kotlebovcov.

ĽSNS chcelo zmeniť ústavu, aby v nej bolo uvedené, že rodičom je otec – muž a matka – žena. Rovnako tiež chceli zakázať možnosť adoptovať si dieťa homosexuálnym párom a aj zamedziť zmene pohlavia. „Verím, že život Borisa Kollára a Peti Krištúfkovej sa po hlasovaní s Kotlebom ohľadom otca a matky výrazne zmenil k lepšiemu, rovnako ako ich voličom, ktorí sa môžu konečne cítiť bezpečne v tejto krajine. Ich dvoch spomínam preto, lebo ich poznám osobne roky rokúce,“ dodala Beňová štipľavo.

Odhalila tak, že zrejme s takýmto konzervatívnym postojom u svojich dvoch známych nerátala. Nečudo, veď len nedávno musel Kollár čeliť škandálu, keď vyplávala na povrch jeho pikantná konverzácia s transrodovou modelkou. „Neprekvapila ma Anna Z. ani Richard V., lebo tí patria ku klike, ktorá s fašistami sympatizuje od čias Jozefa Tisa. Ale Boris a Petra, to sorry,“ podivila sa europoslankyňa, ktorá však upozornila aj na svojich straníckych kolegov. Za kotlebovský zákon totiž okrem niektorých koaličných poslancov OĽANO či Sme rodina zahlasovali aj traja smeráci. „Len pre úplnosť aj pre kolegov zo Smeru a ostatných, s fašistami sa nehlasuje. Nikdy,“ odporučila im Beňová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová sa nezdržala. Boris a Petra, to ako sorry…

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti