eReport.sk
Znovu budú nemecké tanky bojovať proti Rusku
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovovej náklad vláde: Mňa už títo blázni naozaj prestali baviť!

Známa komentátorka politického diania na Slovensku a predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová ostro kritizuje vládu Eduarda Hegera. Kritike sa nevyhli ani samotní ministri súčasnej vlády.

Politička reaguje na aktuálnu situáciu v koalícii a podľa jej slov Sovensku reálne hrozí krach, najmä kvôli neschopnosti a samotných vládnych aktérov.

„Slovensku reálne hrozí krach. To si hádam po včerajších tlačových besedách Hegera a Matoviča uvedomil každý, kto trochu rozmýšľa. Žiadne zmrazenie cien energií už neplatí. Lebo vraj si Sulík nesplnil povinnosti. Matovič nám to teraz po dovolenke zvestoval a nemohol zatajiť radosť, ako znovu načapal Sulíka na hruškách. Mňa už títo blázni naozaj prestali baviť!“ uvádza rozhorčene na sociálnej sieti.

Foto: Fb/Anna Belousovová

Ďalej pokračuje: „Za čo sú všetci platení? Za čo je platený Heger, ktorý ako predseda vlády nekontroluje plnenie úloh jednotlivých ministrov. To on sa teraz, keď je zima za dverami zobudí a oznámi, že cena elektriny stupne o 101% a plynu o 51% a oni nič, lebo Sulík?! Uvedomujú si vôbec títo blázni, že väčšina obyvateľov Slovenska to nedokáže zaplatiť?! Budú mrznúť, alebo im za nedoplatky budú brať majetok – domy, byty?

Výzva Žilinkovi

Podľa Belousovovej nečinnosť a nekompetentnosť súčasnej vládnej koalície dokonca spĺňa závažný trestny čin sabotáže. Preto sa rozhodla vyzvať generálneho prokurátora Maroša Žilinku, aby začal konať: „Kedy sa už konečne zobudí generálny prokurátor a prestane byť za dobrého?! Trestný čin sabotáže nikto nezmenil! Ak niekto zneužíva svoju funkciu na to, aby sťažoval plnenie úloh štátneho orgánu, teda aj vlády a spôsobí tým škody veľkého rozsahu, môže sa potrestať až doživotím. To stále ešte platí !“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda vlády Eduard Heger (OĽANO).
  2. Šéf Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský.
  3. Peter Pellegrini.
  4. Michal Kaliňák.
  5. Jozef Pročko.
  6. nezaradený poslanec parlamentu SR Peter Pellegrini
  7. Prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).
  8. Cenu pre bojovníka Igora!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovovej náklad vláde: Mňa už títo blázni naozaj prestali baviť!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti