eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová o statuse Matoviča: Toto napíše len psychicky narušený človek!

Poriadne mu naložila! Národniarsku expolitičku Annu Belousovovú vytočil do vývrtky status ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO), ktorý netradične zvestoval veľkonočné posolstvo. V metaforicky ladenom statuse prirovnal expremiér Matovič šírenie kresťanstva na zemi k šíreniu pandémie koronavírusu. Podľa Belousovovej je to dôkaz, že nemá “všetkých päť pokope”.

Igor Matovič opäť raz upútal statusom na sociálnej sieti. V nedeľu večer postol príspevok v ktorom spojil dve veľké témy súčasných dní – Veľkú noc a koronakrízu. Aby to nebolo len tak, tak s patričnou dávkou umeleckého zveličenia použil súčasný pandemický slovník v súvislosti so zmŕtvychvstaním Ježiša Krista. „Porušil zákaz vychádzania, aby medzi ľuďmi rozšíril vírus nádeje, lásky a odpustenia. Pandémia trvá už dvetisíc rokov a má miliardy obetí. Nechajte sa nakaziť,),” odkazuje expremiér svojim fanúšikom.

– Foto: FB AB

K statusu sa v pondelok dostala aj bývalá snsáčka Anna Belousovová, ktorá Matovičove literárne pero poriadne zvozila. „Prirovnať učenie Krista k pandémii, nádej, lásku a odpustenie k vírusu zvlášť v tejto dobe, môže len človek s narušenou psychikou. A toto je minister kľúčového ministerstva- financií!” vypenila Belousovová tiež na sociálnej sieti.

Nemá všetkých päť pokope

Ďalej pokračoval v rovnakom duchu. „Nielen že nie je odborne spôsobilý zastávať tento post, on slušne povedané nemá ani všetkých päť pokope. Ale to nie je nič nové.” napísala a položila si rečnícku otázku. „Dokedy bude musieť ešte predkladať ďalšie dôkazy svojej nenormálnosti, aby konečne jeho koaliční partneri a pani prezidentka konečne pochopili, že kvôli udržaniu tejto vlády, ich ´korýt´ a výhod platíme my ostatní príliš vysokú cenu?!,” bedákala Belousovová, podľa ktorej koaličným politikom na obyčajných ľuďoch nezáleží.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika