eReport.sk
Anna Belousovová , Mimi Šramová
Rozhovor s Annou Belousovovou v štúdiu eReport.sk

Anna Belousovová odkazuje, že sa máte na čo tešiť. A Matovič? Zaslúžil by si vraj vylepiť ešte raz!

V najnovšej diskusnej relácii sme vyspovedali bývalú podpredsedníčku parlamentu a exposlankyňu NR SR Annu Belousovovú. Aj keď vo vysokej politike už niekoľko rokov nepôsobí, stále ju pozorne sleduje. A treba povedať, že patrí medzi tých, ktorých súčasná situácia mimoriadne “vytáča”. Belousovová svoj kritický pohľad pravidelne zdieľa na sociálnej sieti s verejnosťou, pričom si veru servítku pred ústa rozhodne nedáva: otvorene kritizuje, nikoho nešetrí, jednoducho ide ako píla. Čo povedala pre eReport na margo politickej kultúry na Slovensku a súčasnej vládnej garnitúry? 

Zdroj: ereport

Podľa Anny Belousovovej súčasnú politickú kultúru charakterizuje neodbornosť: „To je, ako keď malé decko posadíte do kozmickej lode, teší sa, mačká tlačítka, ale nami to hádže až máme hrče na hlave.”

K historickej facke v parlamente poznamenala, že výchovné zaucho, ktoré vylepila Matovičovi neľutuje, keďže sa nevedel a doteraz sa podľa nej nevie správať. Facku si teda, ako vraví, rozhodne zaslúžil. A vraj na “výchovnú” expremiérovi a súčasnému ministrovi financií, je tu stále dôvod.

Vyjadrila sa aj k vojne v polícii a tiež k väzobnému stíhaniu tragicky zosnulého generála Milana Lučanského. Správanie voči policajnému exprezidentovi označila za nedôstojné. Vráti sa Belousovová, ktorá je aj učiteľkou, do sveta vysokej politiky? Aj k tomu a ďalším iným zaujímavým témam prehovorila pre portál eReport.sk

Celý rozhovor si budete môcť pozrieť už zajtra.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport