eReport.sk
Becík šokuje
Branislav Becík, foto:fb/b.b.

VIDEO Becík: Voči nezmyselným krokom v Európskom parlamente budeme tvrdo oponovať a ja sa voči nim postavím


Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja, Branislav Becík to v rozhovore povedal jasne. Má obavy z liberálnych strán. Tie chcú v EÚ zavádzať do praxe hlúpe nariadenia. Podľa nich by sme mali zničiť naše chovy hospodárskych zvierat a búrať domy našich rodičov a starých rodičov, pretože nespĺňajú nejaké ich, nové normy. Becík sľubuje, že voči takýmto nápadom sa v EP postaví.

Becík sľubuje, že voči takýmto nápadom sa v EP postaví

Video: B. Becík. Zdroj: FB stránka B. Becíka

Liberálne strany podľa Becíka začínajú mať väčšinu v Europarlamente. Upozorňuje na hlúpe nariadenia, ktoré sa prijímajú. Dáva za príklad snahu o kontrolu chovov dobytka. „Predsa nebudeme likvidovať naše chovy len preto, že produkujú CO2!“ hovorí B. Becík. Tie predsa pre nás produkujú zdravé potraviny, dodal.

Máme búrať domy našich rodičov?

Upozornil aj na ďalšie nezmyselné nariadenia z EÚ, týkajúce sa rôznych energetických certifikátov. Nebudeme predsa búrať domy našich rodičov a starých rodičov len preto, že nespĺňajú nejaké nové pravidlá, povedal. Becík. „Voči nezmyselným krokom v Európskom parlamente budeme tvrdo oponovať a ja sa voči nim postavím,“ dodal.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Branislav Becík.
  2. Pošliapanie spravodlivosti
  3. S odchodom Hegera sa problém nevyriešil!
  4. Na snímke v popredí minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) počas tlačovej konferencie po mimoriadnom zasadnutí Bezpečnostnej rady SR v Bratislave

K videu, ktoré pridal na sociálnu sieť dopísal aj tieto slová: „Musíme si dať veľký pozor, koho v najbližších voľbách pošleme zastupovať naše národno-štátne záujmy. Ja a moji kolegovia zo strany Hlas – sociálna demokracia sme pripravení suverénne hájiť Slovensko a všetkých jeho občanov na európskej pôde.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Becík: Voči nezmyselným krokom v Európskom parlamente budeme tvrdo oponovať a ja sa voči nim postavím

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: