eReport.sk
Pošliapanie spravodlivosti
Branislav Becík, foto:tasr

Becík sa dvoch funkcií nebojí: Po zvolení do parlamentu sa nevzdá ani pôsobenia v NSK

Novozvolený poslanec Národnej rady (NR) SR Branislav Becík (Hlas-SD), ktorý zároveň pôsobí aj ako predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK), sa svojej funkcie vzdať neplánuje.

Podľa vlastných slov skĺbenie funkcií predsedu kraja a poslanca NR SR vidí ako skvelú príležitosť na pozitívne zmeny. ,,Posilní sa môj mandát nitrianskeho župana a budem môcť ľahšie presadzovať záujmy nášho kraja aj na štátnej úrovni,“ skonštatoval.

Dôkladnejší prehľad

Becík sa domnieva, že ako poslanec NR SR bude mať zároveň dôkladnejší prehľad o tom, čo verejnosť potrebuje, keďže ako predseda kraja je v priamom kontakte s občanmi.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?
  2. Fico zatiaľ prezidentke mená ministrov nedoručil
  3. Kto nás bude v NR SR reprezentovať?

Fungujem ako predseda NSK

,,Takže si neštudujem len štatistiky a nerozhodujem o veciach od stola, ale poznám situáciu medzi ľuďmi naozaj z prvej ruky. Takto fungujem ako predseda NSK. Takto sa nám to osvedčilo a budem v tom naďalej pokračovať aj ako poslanec NR SR,“ vyjadril sa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Becík sa dvoch funkcií nebojí: Po zvolení do parlamentu sa nevzdá ani pôsobenia v NSK

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php