eReport.sk
Erika Barkolová, foto: instagram

Barkolovú natrela kolegyňa. Aby ste vedeli, takto si dopomáha k štíhlosti!

Ako moderátorka, ktorá je často na kamere, musí byť náležite upravená. Keď prídu v zle padnúcom oblečení zasahujú kostymérky.

Pred tým, ako sa moderátorky postavia pred kameru, musia absolvovať líčenie a česanie v maskérni a výber oblečenia v kostymérni. To si vyberajú buď samy alebo za pomoci televíznych kostymérok či stylistov. V televízii nič nenechávajú na náhodu. Outfity im musia dokonale sadnúť, pretože dotvárajú ich vizuál a aby ženám nepridávali na kilách. Každá veľmi dobre vie, že hoci si vyberie správnu veľkosť oblečenia, nie vždy daný kúsok padne ako uliaty. A práve pre tento prípad majú šikovné kostymérky super zlepšovák.

Vy to, ale neskúšajte

Kolegyňa Eriky Barkolovej zverejnila, ako si dopomáha k dokonalej figúre. Je to prozaické. Moderátorka Hana Zavřelová Gallová odfotila blondínku od chrbta. Sako mala zopnuté jednoduchým zlepšovákom. „Zo zákulisia alebo od chrbta. Tož, štíhlounká je,“ napísala moderátorka k snímke blondínky, na ktorej je vidieť, že na zúženie a vyformovanie saka boli použité zatváracie špendlíky. Keďže moderátorka Top Staru sa ku kamere nikdy neotáča chrbtom, tento rafinovaný trik tak diváci nemajú šancu zbadať.

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Barkolovú natrela kolegyňa. Aby ste vedeli, takto si dopomáha k štíhlosti!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti