eReport.sk
Barbora Švidraňová, foto: instagram B. Š.

Barbora Švidraňová vyzýva Slovákov: Nepozerajte správy!

Speváčka a herečka Barbora Švidraňová (32) má podobne ako mnoho ďalších umelcov už dosť tejto pandémie. Pre Slovákov napísala povzbudivý odkaz. Čo im odporúča?

Speváčka a herečka Barbora Švidraňová je podobne ako mnoho ďalších ľudí unavená z tejto doby. Optimizmus a energiu však nestráca ani v týchto ťažkých časoch. Nedávno na sociálnej sieti zverejnila veselé fotografie so synom, o ktorého sa stará sama.

Foto: Facebook

K spoločným fotkám pridala aj povzbudivý odkaz pre Slovákov. „Heej hej, zase vám vyplazujeme jazyky… Ja len, že neklesajme na duchu! Viem, ľahko sa to hovorí, tiež ma sem-tam premohne beznádej, že koľko toto divné obdobie bude ešte trvať, ale nádej umiera posledná, však áno! Zostaňme duchom pozitívni, alebo aspoň neutrálni, to úplne stačí, hlavne si neubližujme navzájom prudkými slovami, to nám teraz naozaj nijak nepomôže…,“ napísala umelkyňa.

V statuse na Facebooku pokračovala aj ďalej. „ Ešteže ma tento lapaj drží nonstop v prítomnom okamihu a nestíham pozerať správy… Skúste to aj vy, dajte si radšej nejakú dobrú komédiu a smejte sa nahlas! Tak krásny deň, ľudia milí, držme sa!“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity