eReport.sk
Herečka Barbora Švidrańová,
Herečka Barbora Švidrańová. foto: instagram

Barbora Švidraňová opäť chudne. Návod ako nepriberie!

Už dlhšie sa snaží zhodiť pár kíl a teraz sa jej to podarilo. Musela, ale zmeniť jedálniček. Pečivo začala konzumovať iba proteínové, ktoré si sama doma upečie.

Stavila na proteínovú diétu a zistila, že ide pravdepodobne o to, čo jej telo potrebovalo. Najprv držala herečka Barbora Švidraňová (32) striktné diéty, ale s tými dlho nevydržala. Rozhodla sa na to ísť voľnejšie. „Základ pri stravovaní je vyhnúť sa sacharidom, aké jednoduché, že? Ale to znamená žiadna múka (Okrem mandľovej, pohánkovej, kokosovej, atď.) žiadna ryža, žiadne zemiaky, žiaden cukor, žiadne strukoviny (alebo obmedzene), žiadne ovsené vločky, kravské mlieko atď.,” priznala. Keď sa pred letom chystáte zhodiť niekoľko kíl, inšpirujte sa u červenovlasej herečky. Chlieb si pečie vlastný z ingrediencií čo jej vyhovujú, aby sa dostala k želanej redukcii váhy. Nízkosacharidový chlieb má už v malíčku: „Chlebík je veľmi sýty, takže vám bude stačiť 1-2 krajce a ste plní. Dá sa skladovať 5 dní v chladničke a 2 týždne v mrazničke. Na alternatívne chute si treba trošku zvyknúť, ale vaše telo sa časom poďakuje.”

Raz už poriadne diétovala

Po tom, čo sa stala mamičkou syna Gabriela, jej pribudlo zopár kíl navyše. Barbora Švidraňová sa priznala, že nie je typ človeka, ktorý môže zjesť čokoľvek a pritom nepriberie. Prezradila, že jej telo si ukladá zásoby tuku dokonca aj vtedy, keď je pod stresom, čo sa tiež podľa nej nedeje u všetkých. Vtedy sa rozhodla zveriť sa do rúk nutričnej poradkyne a stavila na vysokobielkovinovú diétu. Vďaka tomu schudla tak, ako ešte nikdy predtým, konkrétne 8 kilogramov za 3 mesiace. …už len 3 kilá a budem na svojej ideálnej váhe vzhľadom na svoju výšku! Svalstvo zachované, odbúral sa mi len čistý tuk a to iba zmenou stravovania, pretože pravidelne cvičiť sa mi momentálne veľmi nedá. Ale už aj na to sa chystám!,“ napísala nadšená Švidraňová pod fotografiu, na ktorej sa pýšila novými krivkami.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport