eReport.sk
Foto: instagram

Barbora Piešová pod paľbou kritiky: Prečo si šou neužíva?

Víťazka SuperStar Barbora Piešová (20) účinkuje aktuálne v šou Tvoja tvár znie povedome. Účinkovanie si však neužíva tak ako ostatní súťažiaci. Navyše ju fanúšikovia neustále kritizujú.

Už pred rokom niesla víťazstvo v poslednej sérií SuperStar pomerne ťažko. „Pre mňa bola výhra v SuperStar v prvom rade veľká česť, ale s odstupom času zisťujem, že i veľké utrpenie. Na sociálnych sieťach sa proti mne strhla vlna hejtov. Ľudia sa do mňa začali navážať a ja nechápem, prečo,“ posťažovala sa pred rokom. Zrejme ani na šou Tvoja tvár znie povedome nebude spomínať v dobrom. V každom kole má totiž parťáka a spieva duety. „Barbora má opäť parťáka. Že by protekcia?.“ pýtajú sa fanúšikovia šou.

Zdroj: Instagram Barbora Piešová

Niektorí diváci šou však prišli s tvrdením, že partnerov na spev dostáva preto, lebo nedávno prekonala nebezpečný koronavírus. Kvôli chorobe totiž neodspievala prvé kolo a nahradila ju Mirka Partlová. Divákom sa však nepáčia ani jej masky a kostýmy, v ktorých vraj pripomína transvestitu. „Už aj René Štúr vyzeral minulý týždeň viac žensky, alebo Prečo ste z nej urobili transku?“ Fanúšikovia ju rozhodne nešetria a dávajú jej svojimi výrokmi zabrať. Barbora je však výbornou speváčkou s nezabudnuteľným hlasom. Len je na šoubiznis pomerne hanblivá.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity