eReport.sk
Barbora Piešová
Barbora Piešová, foto: profimedia

Barbora Piešová po tvrdej kritike: Neprajníkom poslala veľavravný odkaz!

Vyhrala spevácku šou Česko Slovenská SuperStar. Aktuálne účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome. Barbora Piešová (20) tvrdí, že sa nedokáže zavďačiť všetkým. Kritizujú ju vraj najmä ľudia, ktorí sú nespokojní vo svojich životoch.

Hviezda SuperStar

Slovenská speváčka Barbora Piešová zažiarila pred rokmi v speváckej šou Česko Slovenská SuperStar. Do povedomia divákov sa dostala vďaka nespornému talentu, krásnemu hlasu a pomerne skromnému vystupovaniu. „Účinkovanie v SuperStar človeku dá mnoho možností a skúseností, som rada, že som toho mohla byť súčasťou,“ spomína Barbora.

Súťaž má pre spevákov svoje výhody, no naopak aj nevýhody. „Čo mi súťaž vzala a čo mi dala, na to sa ťažko odpovedá. Počas súťaže som prišla o mnoho priateľov a aj o vzťah, je ťažké si udržať kamarátstvo a ostatné vzťahy s blízkymi, keď ste dlho preč a naplno sa venujete len jednej veci. Ale to sa nedá povedať takto, pretože všetko má svoje plusy ale aj mínusy , všetko sa pre niečo deje a má to tak aj byť,“ povedala Barbora pre eReport.sk. Isté je však jedno. Rozhodne patrí medzi výnimočné speváčky. To potvrdzuje aj každú nedeľu v šou Tvoja tvár znie povedome.

Nie je introvertka

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je utiahnutá a má radšej samotu. To však samotná speváčka vyvracia. „Introvert určite nie som, jedine z čoho mám strach, je z množstva cudzích ľudí a z davov,“ priznáva Barbora.

V šou stvárnila množstvo známych interpretov. Paradoxne najlepšie sa cítila v mužskej koži. „Najlepšie som sa zatiaľ cítila ako Alice Cooper , bola to moja šálka kávy. Naopak Lady Gaga mi dala zabrať či už kostýmovo alebo prejavom,“ tvrdí speváčka. Hoci je v speve výborná, zabrať jej dal tanec a herecký prejav. „V tanci som sa určite zlepšila. Cítim to na sebe a tvrdia to aj ľudia z okolia a dokonca by som povedala že ma to aj začalo baviť, ale herečka zo mňa určite nebude,“ domnieva sa Piešová.

V šou musela čeliť drsnej kritike. Ľudia jej nadávali do transexuálov a podobne. „Kritika bude vždy a všade, ľuďom sa človek nezavďačí a kritizujú len ľudia, ktorí nie sú spokojní so svojim životom. Takže si z toho už skoro nič nerobím,“ priznala.

V šou panovali priateľské vzťahy. Medzi účinkujúcimi si našla aj dvoch priateľov. „Tak najviac sme si sadli s Dušanom a s Ferim. Sú to moje krvné skupiny. Cinky, to je taký veľký brat pre mňa a je mi veľkou inšpiráciou do života. Je neskutočne tolerantný a má v sebe veľa dobra. A Feri to je také zlatíčko. Vždy je s ním zábava a hlavne vie byť aj seriózny a veľmi nápomocný. Pomáha aj vtedy, keď ho o to človek ani nepožiada. Vždy vie kedy, kto, čo potrebuje,“ hovorí Barbora Piešová.

Bez inšpirácie

Barbora vďaka šou bez práce neostala. Napriek tomu sa aktuálne vlastnej tvorbe nevenuje. „Voľný čas trávim momentálne doma alebo keď sa dá, tak idem niekam von sa prejsť a zrelaxovať. Nič iné sa robiť nedá. Momentálne sa vlastnej hudbe vôbec nevenujem. Nemám totiž momentálne žiadnu inšpiráciu a myslím, že ľudia majú už dosť správ na tému covid takže spievať a skladať na tuto tému určite nechcem,“ tvrdí.

Napriek popularite a sláve, svoj vzhľad a imidž veľmi nerieši. Pôsobí prirodzene a s mejkapom, či výstrednými outfitmi to nepreháňa. „Tak logicky keď sa na mňa človek pozrie vie, že ja imidž neriešim. Je to pre mňa nepodstatná vec. V živote sa sústredím radšej na rodinu a prácu ako na to, ako pri tom vyzerám,“ vysvetľuje speváčka.

„Chcem ostať tým, kým som bola keď som pracovala v montérkach alebo v zástere v pizzerii. Krv mám rovnakej farby ako predtým, nič iné sa zo mňa nestane. A akonáhle si o sebe budem chcieť niečo myslieť, myslím, že sú okolo má ľudia, čo má veľmi radi položia nohami späť na zem,“ hovorí na záver.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport