tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Barbara Haščáková, foto: tasr

Barbara Haščáková skončila údajne v kritickom stave na JISke. Blízki majú o ňu strach!

Speváčka, ktorá dlhodobo žije v Amerike má údajne vážne zdravotné problémy.

Barbara Haščáková (41) sa chystala na Slovensko. Chcela fanúšikov potešiť svojimi pesničkami. Predsa len celá generácia na jej hitoch vyrástla. Plánovala spoluprácu so spevákom Davidom Key. Avšak zdá sa, že Barbaru potrápilo zdravie. Podľa našich informácii dostala krvácanie do mozgu. Speváčku hospitalizovali na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Drží jej palce!

U speváčky sme sa snažili informáciu overiť, ale rovnako ako jej známy sme sa s ňou nevedeli spojiť. Haščákovej kamaráti majú o ňu veľký strach: „Aký šok zas… veľa síl a skoré uzdravenie Barbara,” napísal umelec David Key na svoj Instagram. Spevák, ktorý mal s Haščákovou vystupovať má o blondínku strach: „V septembri sme chystali prekvapenie pre Slovákov, návrat Barbary a spoločné turné. Samozrejme ak by to opatrenia dovoľovali. Dúfam, že je v poriadku lebo poslednú informáciu mám, že je v kritickom stave v nemocnici a od hospitalizácie sa už neozvala. Verím, že je v poriadku, a že sa skoro uzdraví a dáme spoločne koncerty,zaprial si David Key s nádejou v hlase.

Prosby o pomoc

Haščáková odišla do USA hľadať šťastie a pokojný život. Jej statusy na sociálnych sieťach, ale boli plné bolesti a vždy prenikli do médii informácie o jej trápeniach a nepohode. Mnoho rokov o nej jej priaznivci veľa nevedeli, pretože Barbara neposkytuje rozhovory. Jediným spojivom so Slovenskom sú sociálnej siete, kde sa Barbara sporadicky ozýva. Naposledy šokovala slovami o manželovi a svokre. „Mám rozbitý ksicht. Manžel je debil, že jej to dovolí,“ napísala Haščáková pred mesiacmi na sociálnej sieti. Spomenula, že by sa možno aj vrátila na Slovensko, ale bráni jej v tom pandémia koronavírusu, ktorá nekontrolovane vyčíňala v celej Amerike.

Foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Barbara Haščáková skončila údajne v kritickom stave na JISke. Blízki majú o ňu strach!

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku