Hermoso, foto:instagram

Atletico potvrdilo rolu favorita, Sevilla rozhodla v závere zápasu

Futbalisti Atletica Madrid zvíťazili v šlágri 15. kola španielskej La Ligy na pôde Realu Sociedad San Sebastian 2:0 a upevnili si vedenie v tabuľke. Pred druhým Realom Madrid majú trojbodový náskok a zápas k dobru.

O triumfe „Los Colchoneros“ rozhodli v druhom polčase Mario Hermoso a Marcos Llorente. Hráči FC Barcelona triumfovali na štadióne Realu Valladolid 3:0. Lionel Messi vsietil rekordný 644. gól v drese katalánskeho klubu a v historických tabuľkách sa odpútal od Peleho. Legendárny Brazílčan zaznamenal počas pôsobenia v FC Santos 643. presných zásahov. Messi v 65. minúte spečatil triumf Barcelony. Sevilla zvíťazila na ihrisku Valencie 1:0 gólom Susa z 81. minúty.

FC Sevilla zvíťazili v 15. kole španielskej La Ligy na pôde Valencie 1:0. O triumfe Andalúzanov rozhodol v 81. minúte Suso.

Real Valladolid – FC Barcelona 0:3 (0:2)
Góly: 21. Lenglet, 35. Braithwaite, 65. Messi/ Messi vsietil rekordný 644, gól

Real Sociedad San Sebastian – Atletico Madrid 0:2 (0:0)
Góly: 49. Hermoso, 74. Llorente