Luis Suarez, foto:ig/l.s.

Atletico Madrid si dokázalo udržať pozíciu lídra La ligy

Po minulo týždňovej prehre s Realom Madrid 2:0, si futbalisti Atletica Madrid poradili na domácom štadióne Wanda Metropolitano s nováčikom z Elche 3:1. Výhra pre „Atlétov“ znamená uistenie si pozície na čele tabuľky.

Atletico Madrid si v sobotňajšom 14. kole španielskej La ligy zmeralo sily s nováčikom z Elche. Od začiatku sa výraznou prevahou na lopte prezentovali domáci futbalisti. Výnimočnou efektivitou sa prezentoval navrátilec do zostavy Luis Suárez, ktorý dvoma presnými zásahmi rozhodol o víťazstve svojho tímu. Presadil sa v 41. a v 58. minúte. Brankár Atlética Jan Oblak si však čisté konto neudržal a inkasoval v 64. minúte z kopačky Lucas Boyea. Na konečných 3:1 uzavrel gólom Diego Costa.