eReport.sk
Hamran je Matovičov blázon
Predseda Smeru Robert Fico, foto:tasr

VIDEO Fico na rovinu: Áno som extrémista, keď ide o Slovensko a naše hodnoty a ich presadzovanie!

Predseda opozičnej strany Smer-SD a bývalý viacnásobný premiér Robert Fico patrí medzi politikov, ktorí sú názorovo konzistentní. Politika či názory Smeru i samotného Fica sa dlhodobo držia v jednej a tej istej línii. Ako samotná opozičná strana prezentuje, ich politika spočíva v princípe, že Slováci sú pre nich na prvom mieste, a práve občanom na Slovensku by malo byť primárne pomáhané v boji s viacerými problémami.

Za tento názor sú častokrát opozičná strana s jej šéfom označovaní za politický „extrém“. Avšak, paradoxom na tom všetkom je, že práve primárnym cieľom záujmu politikov, najmä tých vládnych, by mali byť občania tej danej krajiny, v ktorej pôsobia respektíve vládnu. Tí by mali i hľadať a ponúkať riešenia rôznych problémov.

Fico: Áno, som extrémista, keď ide o Slovensko!

Energetická kríza, inflácia či enormná dražoba, to je viacero negatívnych faktorov, ktoré v aktuálnej dobe sužujú našu spoločnosť. Okrem iného na nás enormne vplýva i prebiehajúci vojnový konflikt medzi Ukrajinou a Ruskom.

Zdroj: fb/robertfico

Robert Fico v rozhovore pre českého redaktora povedal otvorene ako to vidí. „Áno som extrémista, keď ide o Slovensko, naše hodnoty a ich presadzovanie doma aj v zahraničí!“

Krajiny EÚ utekajú Slovensku míľovými krokmi

Opozičný líder ďalej hovorí: „Časy politických a hodnotových ústupkov sú dávno preč, pretože Slovensku krajiny EÚ utekajú míľovými krokmi a my dnes nemáme čas na špelukovanie, či lavírovanie! Preto veci pomenuvávame jasne, zrozumiteľne a s náležitou razanciou tam, kde je potrebná,“ poznamenal.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Smer valcuje súperov
  2. S odchodom Hegera sa problém nevyriešil!
  3. Andrej Kiska odchádza zo snemu Za ľudí po tom, ako ho 8. augusta 2020 v Trenčianskych Tepliciach nahradila Veronika Remišová.
  4. Robert Fico, šéf strany Smer-SD.

Smer-SSD sa vybral suverénnou ľavicovou cestou, naplnenou tradičnými hodnotami, ktorá neohne chrbát pred Bruselom, Washingtonom, ale ani Moskvou. Ak niekomu vadí, že máme v programe najprv Slovákov a ich kvalitu života, má smolu, my v tomto nehodláme ustúpiť, pretože to má byť prvoradou úlohou každej slovenskej vlády a na tom budeme trvať.“ Dodáva Fico vo videorozhovore.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico na rovinu: Áno som extrémista, keď ide o Slovensko a naše hodnoty a ich presadzovanie!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre