eReport.sk
Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť
Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť zdroj: yt

Belousovová: Český minister si chce predvolať ruského veľvyslanca. Kedy si predvolá veľvyslanca Izraela?


Anna Belousovová na aktuálnu tému. Kandidátka do europarlamentu si všimla krok českého ministra zahraničných vecí. Ten chce robiť okázalé gesto – predvolať si ruského veľvyslanca pre útok na detskú nemocnicu v Kyjeve. Belousovová si všíma dva metre a pýta sa, či si minister predvolá aj izraelského veľvyslanca, alebo či sa palestínske deti nepočítajú.

Anna Belousovová na aktuálnu tému

„Český minister zahraničia dal takýto príspevok,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti známa politička. Príspevok pripojila k svojmu postu. Český veľvyslanec v ňom verejne oznamuje, že si chce predvolať „na koberček“ ruského veľvyslanca. Napísal aj to, že podľa neho vrahovia, ktorí útočia na detí v nemocniciach, sú odpadom ľudstva. Je to reakcia na detskú nemocnicu v Kyjeve, ktorú zasiahli ruské rakety.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Anna Belousovová
  2. Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť

Belousovová príspevok českého ministra komentuje takto: „Ide si predvolať ruského veľvyslanca. Zaujímalo by ma, kedy si predvolá veľvyslanca Izraela. Alebo palestínske deti sa nepočítajú pán minister. Palestínske deti pre vás nie sú deti?! Ich Izrael zabíjať môže?“ napísala nekompromisne Anna Belousovová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová: Český minister si chce predvolať ruského veľvyslanca. Kedy si predvolá veľvyslanca Izraela?

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: