tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Anička Slováčková, foto: profimedia

Anička Slováčková po boji s rakovinou: Vyhlásila vojnu celulitíde!

Pred mesiacom sa Anička Slováčková (25) pustila do boja s nadbytočnými kilogramami a s celulitídou, ktorá zaplavila jej nohy a brucho. Natierala sa minerálnym bahnom a denne prebehla 6 kilometrov. Pomáha jej aj odľahčená strava.

Anička patrí bohužiaľ k ženám, ktoré od mladosti bojujú s celulitídou a je jedno, či majú štíhlejšie, alebo oblejšie obdobie, skrátka tam je a všade. „Ku stehnám sa za poslednú dobu pridali aj lýtka, pár miest na bruchu a dokonca i na rukách. Úprimne, nemala som ju na sebe nikdy rada. I napriek láske, ktorú sa snažím k sebe vybudovať, práve tá k celulitíde je najťažšia. Skúsila som všetky možné cesty ako sa jej zbaviť. Aj keď som bola v najlepšej kondícií, celulitída nezmizla a smiala sa mi v zrkadle,“ priznala pred mesiacom Slováčková.

Foto: Instagram

Tá pred pár mesiacmi prekonala zákernú rakovinu a teraz sa snaží opäť dostať do formy. Na pomoc si vzala minerálne bahno, ktoré sa po natretí zohreje a výsledky sú viditeľné. „Výsledky vidím na bruchu. To sa mi dalo do pohybu pomerne slušne. Brucho mám plochšie a stehná štíhlejšie. Ešte to nie je stopercentné, ale bahno funguje,“ priznala speváčka. Musela však zmeniť stravu a pridať pohyb. „Stravu dodržiavam pomerne prísne, mám krabičkovú diétu. Každý deň behám 6 kilometrov, príležitostne vybehnem na bicykel. Ešte stále nie som vo svojej koži, tak to nechcem zo začiatku prehnať,“ povedala dcéra Félixa Slováčka a Dády Patrasovej.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Anička Slováčková po boji s rakovinou: Vyhlásila vojnu celulitíde!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku