eReport.sk
Anička Slováčková, foto: profimedia

Anička Slováčková chudne ako o život: Už zhodila 8 kilogramov!

Po úspešnej liečbe rakoviny rieši Anička Slováčková (25) chudnutie. Už sa jej podarilo zhodiť 8 kilogramov a chcela by schudnúť ešte 2 kilogramy. Potom už bude so sebou maximálne spokojná.

Anička Slováčková sa pred časom dala do boja s nadbytočnými kilogramami. Riešila aj celulitídu, ktorej sa takisto chcela zbaviť. Momentálne je vo výbornej forme a podarilo sa jej zhodiť už 8 kilogramov.

Novoročné predsavzatie schudnúť jej ide dobre. „Som spokojná, ide to fajn,“ zverila sa Anička. „Od decembra som dala dole 8 kilogramov. Ešte chcem schudnúť 2 kilogramy a budem na svojej váhe. Iba to treba udržať, keď človek takto pekne schudne. Išla som na to prirodzenou cestou, jedla som päťkrát denne krabičkovú diétu. U mňa funguje jesť pravidelne a malé porcie. K tomu som pridala pohyb. Nič zvláštneho to nebolo. Snažím sa mať svoje telo rada, nech vyzerá akokoľvek. Myslím, že aj preto mi išli tak ľahko kilogramy dolu,“ myslí si dcéra Félixa Slováčka a Dády Patrasovej.

Anička Slováčková aktuálne chudne!

Foto: Instagram

Anička bola členkou poroty nového ročníka súťaže krásy Muža roka. Na mužské telesné proporcie však česká speváčka priveľmi nehľadí. „Bola to síce ideálna príležitosť vidieť po nejakej dobe pekných chlapcov, ale môj typ muža vyzerá inak. Obdivujem však súťažiacich, že majú gule sa vyzliecť a vystupovať. Mne však na svaloch nezáleží,“ uzavrela Slováčková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport