eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Aneta Parišková žiari šťastím: V Amerike sa jej život úplne zmenil!


Moderátorka Aneta Parišková (47) sa po ťažkom boji s rakovinou rozhodla pre zmenu. So synmi sa presťahovala za manželom do USA, kde je nesmierne šťastná a spokojná. Jej život sa zo dňa na deň zmenil na rozprávku.

Po ťažkom boji s rakovinou bola unavená a zničená, no rozhodla sa nevzdať. Aneta Parišková urobila rázny krok a spolu s rodinou sa presťahovala do USA na Floridu. Chcela totiž žiť slobodnejšie a zdravšie. Jej prioritou boli predovšetkým synovia, ktorým chcela poskytnúť kvalitnejší životný štýl, aký by bol možný v našej krajine. „Nebyť mojej rakoviny a covidu 19 zrejme by sme teraz neboli aj s chlapcami na Floride. Ocitli sme sa však v situácii, kedy sa dočasný odchod do USA ukázal ako najlepšie riešenie. Teším sa, že tu chlapci chodia do školy a konečne intenzívne športujú,“ napísala na svojom Instagrame známa moderátorka.

Aneta Parišková je s rodinou v Amerike spokojná

Foto: Instagram

V Amerike si s manželom Miroslavom zabezpečili aj dom. Dvojica pôsobí šťastne a pobyt v USA si užívajú najmä jej traja synovia, ktorí sa za veľkou mlákou venujú viacerým športom. Hrajú tenis a venujú sa aj streľbe z luku. Aneta Parišková je spokojná. V USA sa dala aj zaočkovať a po mesiacoch trápenia si užíva spoločné chvíle s rodinou.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aneta Parišková žiari šťastím: V Amerike sa jej život úplne zmenil!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre