eReport.sk
Aneta Parišková
Aneta Parišková, foto: Instagram

Aneta Parišková má neprajníkov: Šíria o nej nezmysly!

Spravodajská moderátorka TV JOJ Aneta Parišková (47) bojuje proti nepríjemným fámam. Po tom, čo odišla do USA zistila, že má na Slovensku neprajníkov, ktorí o nej šíria klamstvá.

Aneta Parišková v Amerike doslova žiari šťastím. Nový život a iný životný štýl jej len prospel. Napriek tomu, že je momentálne spokojná a šťastná, musí bojovať s klamlivými rečami a tvrdeniami mnohých neprajníkov. Na nepríjemné reči reagovala aj na sociálnej sieti. „Ktosi rozšíril fámu, že som sa odsťahovala zo Slovenska na Floridu… Tak som si povedala, že sa k tomu predsa len vyjadrím. Viete, medzi dvoma kontinentami fungujeme s manželom odkedy sa poznáme, keďže Mirko takmer 30 rokov žije a pracuje v USA a žijú tam aj jeho dcéry Lilka a Lejka. Vždy teda budeme fungovať aj v USA. Akurát sme sa v rámci USA rozhodli presťahovať sa z Kalifornie na Floridu…,“ napísala Parišková.

V pokračovaní statusu všetko vysvetlila. „Zároveň však máme obaja silný vzťah k Slovensku. Mirko rešpektuje, že tu mám prácu, ktorá ma veľmi baví, škôlku, ktorá je mojou srdcovou záležitosťou a veľa ďalších silných väzieb… Teraz sme prvýkrát počas školského roka zobrali do USA aj chlapcov. Som veľmi rada, že sme sa takto rozhodli… Ja som nabrala stratenú energiu a dala som sa zaočkovať a chlapci naberajú skúsenosti, intenzívne sa učia angličtinu a veľa, veľa športujú,“ priznala Aneta.

Aktuálne si odbehla na Slovensko a jej manžel ostal s chlapcami na Floride. Moderátorka priznala, že aj minulý rok bol jej manžel s chlapcami sám a staral sa o nich, keď celé mesiace ležala v nemocnici. Teraz sa však o ňu boja menej. „Vedia, že na Slovensku teraz absolvujem vyšetrenia, veľa vecí vybavím, popritom s radosťou odvysielam Noviny v JOJke. (Zvlášť, keď už pomaličky prichádzajú aj dobré správy). No a popritom sa každý deň 2-3 hodiny učím online s mojimi chalanmi. Je ťažká doba, mnohí ľudia sú veľmi frustrovaní a vďaka tomu aj neprajní či agresívni… Preto si zvlášť v tejto dobe veľmi vážim každé milé slovo, ktoré ste mi napísali, každý prejav pochopenia a prajnosti. Ďakujem, priatelia. Nech sa vám všetkým darí,“ napísala svojim priaznivcom Aneta Parišková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport