eReport.sk
Andrea Verešová, foto: instagram

Andrea Verešová je na smiech. Pustili sa do nej pre nepodarene upravované fotografie!

Modelka, ktorá túži neustále vyzerať na záberoch ako stelesnenie dokonalosti, niekedy stráca zdravý úsudok.

Andrea Verešová sa vrhla na influencerský životný štýl. Jej “insta život” sleduje takmer štyristotisíc ľudí. Vďaka takej veľkej fanúšikovskej základni už Verešová dostáva zákazky aby promovala rôzne produkty a hlásila, čo sa má nosiť, čo ju robí krajšou a zdravšou. Za sebou už má niekoľko kiksov. Promovala alkoholický nápoj tequila. Vtedy tvrdila, že má dokonca liečivé účinky.

Ospravedlnila sa

Na svojom profile zverejnila pred časom unikátny záber, prostredníctvom ktorého chcela spropagovať kozmetickú spoločnosť. Keďže, ale pri sebe akurát nemala žiadny prípravok tejto značky, do svoje fotky si ho umiestnila vo Photoshope. Aby toho nebolo málo, do horného rohu dala dokonca aj logo spoločnosti. Keby si ani to jej tisíce monitorujúcich fanúšikov predsa len nevšimlo, poistila sa. Do popisku pri fotke dala hashtag so spomínanou spoločnosťou a tiež ju označila. Jediné, na čo zabudla, bolo označenie snímky ako spolupráca či sponzorovaný príspevok. S takými detailmi si Verešová hlavu neláme. Zákon o regulácii reklamy jej asi nič nehovorí, alebo ho dokonca zámerne ignoruje. „Pardon, ale vy ste ešte hlúpejšia, než vyzeráte. A deň čo deň to len viac a viac potvrdzujete,” nešetril modelku fanúšik. „Keď ste taký odborník na svetovej kampane, prečo si nezaplatíte človeka, ktorý s Photoshopom vie? Pardon, ale lepšiu prácu by odviedli aj študenti strednej umeleckej školy v prvom ročníku,” posmieval sa Verešovej iný. Andrea si ale z komentárov zrejme ťažkú ​​hlavu nerobí, pretože hneď pár hodín nato zdieľala kupón na zľavu do inštitútu krásy.

Upravuje sa až príliš

Nie je žiadnym tajomstvom, že aj Verešová preženie svoje fotky cez filtre a photoshop a až upravenú fotku zverejní. Mnohokrát sa jej to nepodarilo a v médiách ju už vyzývali aby zamestnala vo svojom tíme odborníka, ktorý sa tomu bude venovať a ona nebude na smiech. Stalo sa, že si zoštíhlila jednu nohu viac ako druhú a podobne. Najnovšie zaujal fanúšikov jej palec na nohách. Modelkin najnovší príspevok neunikol pozornosti jedného zo všímavých užívateľov Instagramu. Na pózujúcej fotke 41-ročnej rodáčky zo Žiliny si všimol jeden malý detail. „Ten trulo, čo retušoval, zabudol palec na nohe napraviť,” napísal jej všímavý užívateľ. „Strašné retušovanie,” pridal sa ďalší. „Cez ten filter budem aj ja šupa,” pridala sa ďalšia užívateľka. Sú podľa vás snímky slovenskej modelky upravované a retušované, alebo ide o daň za nosenie úzkych lodičiek?

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport