eReport.sk
Andrea Tatarková, foto: archív A.T.

Andrea Tatarková spovedá české hviezdy: Toto na ne prezradila!

Bola federálnou vicemiss, no život jej pripravil milé prekvapenie. Ako redaktorka markizáckej Smotánky spovedá Andrea Tatarková (47) najväčšie české hviezdy. Prehovorila o Karlovi Gottovi a ďalších českých osobnostiach.

Andreu Tatarkovú si môžete pamätať ako prvú československú vicemiss z roku 1991. Momentálne pracuje v TV Markíza na pozícii redaktorky Smotánky. Už ako misska spoznala množstvo českých hviezd, ktoré spovedá dodnes. „Moje kroky po zvolení viedli hlavne do Prahy, kde som sa zoznámila s mnohými hviezdami českého šoubiznisu a mnohí z nich sú už v dnešnej dobe legendami a hlavne ľudmi, ktorých si vážim. A tak mi tieto dlhoročné priateľstvá umožnili pripravovať reportáže do Smotánky,“ začína svoj príbeh Andrea Tatarková.

S Karlom Gottom, foto: archív A .T.

Famózny Karel Gott

S legendárnym českým spevákom Karlom Gottom sa stretla ešte na súťaži miss. „Všetky sme čakali, že príde ozajstný Karel Gott! Bol veľmi príjemný, na generálke žartoval a povzbudzoval nás. Pre nás, normálne dievčatá, na ktoré na tento večer pozeralo skoro celé Československo, mala táto súťaž v tom čase veľkú prestíž. Od toho času som sa s ním mala možnosť celé roky priebežne stretávať a posledné tri roky na akciách v Prahe, kde nikdy neodmietol rozhovor,“ spomína Andrea.

Vždy ho vnímala pozitívne. Karel Gott bol pre všetkých naozaj výnimočnou osobnosťou. „Vnímala som ho ako vždy galantného a usmievavého muža. Milú príhodu mám v spojitosti s mojím synom, Alex mal asi štyri roky, keď mu povedal: „Teba poznám, ty spievaš Včielku Maju.“ Karel na to zareagoval veľkým smiechom a poznamenal: „Taký mladý a aký má už dobrý vkus.“ Podľa Andrey Tatarkovej bol Karel Gott jednoducho výnimočný a mal dar od Boha – výnimočnú charizmu.

S Karlom Gottom si rozumela, foto: archív A. T.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Andrea Tatarková spovedá české hviezdy: Toto na ne prezradila!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport