eReport.sk
Kráľovná Alžbeta II.
Kráľovná Alžbeta II., foto: profimedia

Alžbeta II. ich rozdelila, potom prišiel zvrat: Zblížili sa Harry s Williamom?

Pohreb manžela britskej kráľovnej Alžbety II. (94) bol ostro sledovaný. Aby nedošlo ku konfliktom medzi bratmi Williamom (38) a Harrym (36), tak ich britská panovníčka rozdelila. Potom však nastal zvrat a bratia sa spolu rozprávali.

O tom, že vzťahy v rodine nie sú ideálne, naznačoval aj zasadací poriadok behom omše. Bratia William a Harry neboli usadení do jednej lavice, ale sedeli oproti sebe na metre ďaleko. Zatiaľ, čo William sedel po boku svojej ženy Kate v lavici s Charlesom a jeho ženou Camillou, sám Harry sedel bez tehotnej Meghan so sklonenou hlavou na druhej strane. Sedel v lavici vedľa svojej tety, princeznej Anny a jej manžela. Neďaleko sedel aj jeho strýko Andrew, ktorý je už roky rozvedený.

Zdroj: tasr, profimedia

Po skončení obradu, keď kostol opustila kráľovná Alžbeta, ostatní smútiaci hostia odišli pešo. Harry sa pripojil k Williamovi. Najprv išla medzi nimi Kate, potom sa vzdialila a bratia ostali v rozhovore sami. Že by sa konečne zmierili? William a Harry sa spolu na verejnosti objavili po viac ako roku. Zároveň to bolo ich prvé stretnutie od škandalózneho rozhovoru, v ktorom Meghan obvinila kráľovskú rodinu z rasizmu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport