eReport.sk
Na snímke jeden z mužov, ktorý v Trnave nafúkal.
Na snímke jeden z mužov, ktorý v Trnave nafúkal. Foto: polícia

„Alko -víla“ asi zakliala ich volant! V Trnave zadržali dvoch opitých vodičov jedného auta

Na tej istej ulici v Trnave v priebehu dvoch hodín zastavili dve policajné hliadky to isté auto. Policajti museli v sobotu (23. 10.) nadránom riešiť dvoch opitých vodičov osobného vozidla Renault Espace. Informovala o tom trnavská krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

Krátko po 3.00 h policajti zaregistrovali vozidlo na Trstínskej ulici. Malo zapnuté len denné svietenie, čo upútalo ich pozornosť. Po zastavení zistili dychovou skúškou u 22-ročného vodiča viac ako 1,5 promile. Hliadka muža obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajnú stanicu.

V aute zostal sedieť 23-ročný spolujazdec. Ten počkal dve hodiny a presadol si za volant. Jeho neštandardné šoférovanie si o 5.00 h všimla iná hliadka. V dychovej skúške nafúkal 1,31 promile a skončil na polícii rovnako ako jeho predchodca.

„ ´Alko -víla´ asi zakliala ich volant, kto zaň sadol, ten nafúkal,” vtipne komentovali policajti na sociálnej sieti zadržanie mladíkov v Trnave. V závere textu sme pripojili celý status mužov zákona.

Policajti oboch mladíkov obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý môže páchateľovi hroziť až ročný pobyt vo väzení. Obaja vodiči boli riešení v takzvanom superrýchlom konaní.

Zdroj: fb/polícia

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

„Alko -víla“ asi zakliala ich volant! V Trnave zadržali dvoch opitých vodičov jedného auta

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport