eReport.sk
Foto: Twitter

Alergia na prácu skutočne existuje: Takto sa prejavuje!

Takmer každého trápi nejaké alergia. Či je to už na peľ, prach, roztoče alebo určitý druh potravín. Znepríjemňujú život a málokedy sa to vráti do normálu. Okrem tých “typických” alergií, existujú aj zriedkavé, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad alergiu na farbu na vlasy, či žiletky. Mladá Britka však má naozaj špecifickú alergiu a to, čo jej ju spôsobuje, by ste nepriali ani tomu najväčšiemu nepriateľovi.

Caitlin Taylorová (30) milovala svoju prácu a trávila v nej veľa času. Svet financií ju zaujal na toľko, že mu obetovala všetok svoj voľný čas. Ani na um jej neprišlo, že veľká zainteresovanosť v práci a fakt, že jej obetovala všetko, jej môže zničiť zdravie. Pracovala aj viac ako 15 hodín denne. Kvôli stresu, ktorý v práci zažívala sa jej na nete začali tvoriť nezvyčajné červené fľaky, píše metro.co.uk.

Práca, presnejšie situácie, ktoré v nej zažívala u nej vyvolali alergickú reakciu. Okrem spomínaných červených fľakov, ktoré mala po celom tele, jej opuchla tvár natoľko, že skoro nevidela. Aj po množstve vyšetrení, ktoré absolvovala, lekári nevedeli prísť na to, odkiaľ má táto alergia pôvod: „Bola som miestami vystrašená. Ťažko sa mi dýchalo a videla som rozmazane. Vyzerala som ako po obarení a veľmi to bolelo,” prezradila.

Ako sa prejavuje alergiu na prácu nájdete v GALÉRII

Zdroj: Twitter

Po čase sa jej zdravotný stav natoľko zhoršil, že ju museli hospitalizovať. Vtedy prehodnotila svoj postoj k životu a štýlu, ktorý doteraz viedla. Keď sa dostala z nemocnice, dala výpoveď v práci a všetky svoje úspory minula na cestovanie. Navštívila Španielsko, Nový Zéland, Švédsko aj Bali. Po približne pol roku sa vrátila domov do Anglicka a čuduj sa svetu, alergia zmizla. Mladá Britka to pripisuje tomu, že si na ceste po svete vypla, nestresovala sa a nemyslela na nič.

Momentálne pracuje ako projektová manažérka v jednej poradenskej firme a rozbehla aj vlastné podnikanie v oblasti zdravého životného štýlu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport