tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Na archívnej snímke Peter Hraško. Foto: tasr

AKTUÁLNE Peter Hraško vypovedá na NAKA

Na rade je ďalší. Do budovy policajného prezídia dnes ráno zavítal bývalý šéf Národnej kriminálnej agentúry Peter Hraško.

Do NAKA eskortovali Petra Hraška z väznice v Ilave, približne o ôsmej hodine ráno. Zadržali ho v kauze Očistec spolu s exprezidentom Policajného zboru Tiborom Gašparom a nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom. Po zadržaní sa exšéf psychicky zrútil a bol hospitalizovaný v nemocnici. „V kauze Očistec bolo doposiaľ vznesené obvinenie voči celkovo 21 osobám,“ uviedol hovorca Generálnej prokuratúry Dalibor Skladan.

Podľa informácií, ktoré uverejnil portál Topky.sk, Hraško svoju vinu pred vyšetrovateľom poprel v plnom rozsahu. Aktuálne už má byť aj v dobrom zdravotnom stave. Povedal to jeho advokát Ľubomír Hlbočan.

Medzi obvinenými v kauze sú okrem spomínaných aj Dušan Kováčik, Pavol Vorobjov a Milan Žáčik. Sú zadržaní za iné trestné činy. Okrem nich v kauze figurujú aj mená ako Robert Krajmer, Bernard Slobodník, Marian Zetocha, Milan Mihálik, Ivan Bobocký a Martin Fleischer. Na slobodu už prepustili Vladimíra Bistáka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

AKTUÁLNE Peter Hraško vypovedá na NAKA

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku