eReport.sk
opitý vodič
Ilustračné foto: shutterstock

Ako z podarenej komédie. Policajti zastavili trikrát to isté vozidlo, vždy “nafúkal” iný vodič

Zrejme sa muži zákona nestačili diviť čo sa to deje. Počas soboty (23. 10.) totiž zastavili v Bratislave a jej okolí trikrát to isté vozidlo. Všetci traja vodiči šoférovali pod vplyvom alkoholu, preto boli umiestnení v cele policajného zaistenia.

Krátko po 9.30 h zastavili vozidlo na Púchovskej ulici, viedol ho 33-ročný Ukrajinec. “Bol podrobený v rámci kontroly vykonania dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá skončila s výsledkom 0,72 miligramu na liter alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 1,5 promile,” spresnil bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.
      
Krátko po 18.00 h zastavili to isté auto pezinskí policajti na Viničianskej ceste. V tomto prípade mal 21-ročný Ukrajinec 2,33 promile. Rovnaké vozidlo zastavili aj krátko pred 19.05 h, za volantom sedel 28-ročný muž z Ukrajiny. “Tomu bola pri následnej kontrole nameraná hodnota 1,62 miligramu na liter, čo predstavuje až 3,37 promile. Po vykonaní potrebných úkonov sa tento vodič pridal k svojim dvom predchodcom v cele policajného zaistenia,” dodal Szeiff.
      
Všetkým trom nezodpovedným vodičom bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Polícia zdôrazňuje, že na Slovensku platí tzv. nulová tolerancia alkoholu v dychu vodiča.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako z podarenej komédie. Policajti zastavili trikrát to isté vozidlo, vždy “nafúkal” iný vodič

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti