tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Neymar, foto:clarin

Ako trávia vianočné sviatky futbalové hviezdy?

Čas Vianoc, najkrajšie obdobie roka, ktoré vždy spojí rodiny dokopy. Rok 2020 je špecifický najmä pre pretrvávajúcu pandémiu koronavírusu. Neovplyvnilo to len bežného človeka ale aj známych futbalistov. Pozrite sa s nami ako trávia vianočné sviatky najlepší futbalisti na svete.

Robert Lewandowski (Bayern Mníchov)

Len pred nedávnom dostal od futbalovej verejnosti vzácny darček. Stal sa najlepším hráčom roka 2020 podľa futbalovej asociácie FIFA. Okrem toho futbalového úspechu sa posledné mesiace raduje z prírastky do rodiny, keď mu jeho žena Anna poradila syna. Rodinka sa odfotila pri krásnom stromčeku plného darčekov. Vzájomnú spoločnosť si užívajú, predsa v živote profesionálneho futbalistu sú takéto udalosti priam vzácnosťou. Ako hovorí 32- ročný poľský futbalista: „Rodina je a bude najdôležitejšia, rodina dáva zmysel normálnosti a zmysel pre lásku“.

foto:instagram R.L.

Cristiano Ronaldo (Juventus Turín)

Kapitán portugalskej reprezentácie a viacnásobný najlepší hráč planéty Cristiano Ronaldo si užíva rodinnú pohodu. Niet sa čomu diviť, chvíle v obkolesení štyroch milujúcich detí a krásnej manželky Giorgini by si užíval nie jeden chlap. Ronaldo patrí v aktuálnej sezóne medzi ťahúňov Juventusu a takisto sa radí medzi najvyťaženejších hráčov „Starej dámy“ a práve preto si oddych užíva. 35-ročnému Portugalčanovi nezobrala na vianočnej nálade ani stredajšia prekvapivá prehra s Fiorentinou 0:3.

foto:instagram Cristiano

Neymar Jr. (PSG)

Brazílsky futbalista a kanonier Parížu St. Germain Neymar Jr. trávi vianočný čas s priateľmi. Na svojom Instagrame sa pochválil krásnym červeným stromček plným darčekov. Neymar je vášnivý hráč počítačových hier a ako už je u neho zvykom, po štedrej večeri si išiel zahrať a všetko to streamoval so svojimi fanúšikmi.

foto:instagram Neymar, 45secondes


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako trávia vianočné sviatky futbalové hviezdy?

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku