eReport.sk
Andy Winson, foto: Pavol Harum

Ako si v novom roku (už konečne) naplniť všetky predsavzatia

Začal sa nový rok a s ním si mnohí z vás, ako to už býva, dali aj nejaké predsavzatia. A ako každý rok veríme, že tentokrát ich dodržíme. Je ale správne si tieto predsavzatia dávať, alebo je lepšie určiť si ciele? Pokiaľ túžite premeniť svoje sny na realitu a posunúť svoj život na novú úroveň, máte možnosť zúčastniť sa revolučného tréningu motivačného spíkera Andyho Winsona už túto sobotu. Okrem neho sa virtuálne stretnete aj s legendárnym motivátorom Lesom Brownom, Martinom Nikodýmom a slovenským Freddiem Mercurym.

Každý rok ten istý scenár? Stanovíte si novoročné predsavzatia, chcete schudnúť, mať viac času pre seba a svoju rodinu… Spočiatku idete na 100 %, no časom vaše nadšenie opadá.  V práci je opäť potrebné „trčať” dlhšie a vysnívaná postava už nie je pre vás až taká dôležitá.

Zmetie vás hurikánová vlna povinností. Ďalší rok preletí a niektorí z nás si pomyselne „trieskajú hlavu o stôl”, že nedotiahli veci zas a znova do úspešného konca. Podľa svetových štatistík len 9% ľudí skutočne dodrží svoje novoročné predsavzatia.

Uznávaný motivačný spíker Andy Winson považuje za hlavnú príčinu takéhoto nízkeho čísla úspešnosti to, že si vôbec nejaké predsavzatia dávate. Ako to myslí?: „Ja neverím na predsavzatia. Je to niečo, čo vám bude “predsa-vzaté”. Ja verím na ciele. Ciele, ktoré majú konkrétne časové ohraničenie, sú uchopiteľné a ovplyvniteľné vami samotnými, sú v súlade s vašimi hodnotami a vedie k nim jasný plán a stratégia, ako ich dosiahnuť. To je to, čo naozaj funguje!”

Dokážete to aj vy

Premeniť každý sen na realitu môže každý z nás. Je len potrebné vedieť, ako na to. Kľúčom k úspechu je kombinácia správne nastaveného myslenia a vhodnej akcie. „Stačí do svojho života zakomponovať návyky a rituály, ktoré vás podržia aj v tých najťažších časoch a už nikdy sa nevrátite do starých koľají,” dodáva Andy Winson.

Už túto sobotu (16.1.) sa uskutoční revolučný tréning Najlepší Rok Môjho Života Virtual, ktorý za roky realizácie pomohol tisíckam ľudí vykročiť na cestu výnimočného života a dosiahnuť všetko, čo si zaumienia. A môžete to byť aj vy.

Prichádza deň, ktorý dokáže zmeniť váš život od základov. Frustrácii, nechuti či vyčerpaniu môže byť raz a navždy koniec, pretože objavíte techniky a spôsoby, ako zvládať stres, prekonať obavy či strachy a predovšetkým, ako si udržať plný pohár energie počas celého dňa, a to za každých okolností,” hovorí Andy Winson.

Pokiaľ túžite posunúť svoj život na novú úroveň a už konečne sa vrhnúť do naplnenia všetkých snov, rezervujte si vstupenku na tento unikátny tréning ešte dnes. Okrem toho, že vás čaká deň plný obrovskej životnej transformácie, tešiť sa môžete na fantastických hostí.

Exkluzívne pozvanie prijal legendárny motivačný spíker a najuznávanejší líder v oblasti dosahovania úspechu – Les Brown. Máte tak jedinečnú možnosť zažiť po prvýkrát v histórii tohto velikána v našich končinách. Do štúdia zavíta aj populárny moderátor Martin Nikodým a tiež spevák Peter Paul Pačut – slovenský Freddie Mercury.

Tréning bude prebiehať vo virtuálnom štúdiu. Nemusíte nikam cestovať a priamo v pohodlí svojich obývačiek zažiť obrovskú transformáciu. Vstupenky si môžete rezervovať TU:  www.najlepsirokmojhozivota.sk/


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako si v novom roku (už konečne) naplniť všetky predsavzatia

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php