eReport.sk
Cristiano Ronaldo s matkou Dolores, foto:ig/cristiano

Ako oslávili Nový rok Messi, Neymar či Ronaldo? Pozrite sa!

Každoročné oslavy Nového roka bývajú vo veľkom štýle, no po tentoraz to bolo celé inak. Rok 2020 bol poznačení pretrvávajúcou pandémiou koronavírusu či rôznymi inými živelnými katastrofami. Zmenilo to životy mnohých ľudí a výnimkou nie sú ani futbalové hviezdy. Tí sa rozhodli sviatky prežiť decentne v kruhu najbližších. Pozrite sa s nami ako oslávili Nový rok Ronaldo, Messi či Neymar.

Neymar Jr. (PSG)

Brazílsky futbalista a kanonier Parížu St. Germain, Neymar Jr. prežil oslavy Nového roka v kruhu priateľov. Podľa tamojších médií mal 28-ročný útočník organizovať veľkolepú oslavu vo svojom luxusnom dome a to až pre 500 ľudí. Samotný hráč i hráčov agent špekulácie napokon popreli. Na svojom Instagrame sa pochválil fotkou na ktorej pózuje v striebornom kostýme s klobúkom so svojimi priateľmi. Neymar všetkým svojim fanúšikom poprial: „Šťastný Nový rok! Nech rok 2021 bude plný požehnania v našich životoch”.

foto:ig/neymarjr

Cristiano Ronaldo (Juventus Turín)

Portugalčan a viacnásobný najlepší hráč planéty Cristiano Ronaldo si užíva rodinnú pohodu. Vsadil tak na opačnú métu ako Neymar, ktorý sa rozhodol oslavovať s priateľmi. Pre Ronalda to bol úspešný rok, Dokázal zvíťaziť s Juventusom v talianskej Serii A, skončili prvý v skupine Ligy majstrov či sa stal najlepším futbalistom storočia. 35-ročný útočník je počas roka nesmierne vyťažený a práve preto voľné chvíle užíva spoločnosti rodiny. Cez deň sa stretol so svojou mamou, ktorej vďačí za to, čo v živote dosiahol, a večer s milujúcou rodinou.

foto:ig/cristiano

Lionel Messi (FC Barcelona)

Kapitán Argentíny a FC Barcelona Lionel Messi sa rozhodol podobne ako Ronaldo. Po nie moc vydarenom roku, keď sa intenzívne hovorilo o jeho odchode z Barcy, či nie moc dobrej jesennej časti sezóny mu padol oddych vhod. S rodinou odcestoval do Rosaria, kde strávil vianočné sviatky spojené s oslavami nového roka. Messi má v katalánskom klube špeciálne privilégia, od vedenie si vyslúžil pár dní dovolenky navyše. Nový rok ale pre Messiho znamená aj zamýšľanie sa nad svojou futbalovou budúcnosťou. Od januára podľa jeho zmluvy bude môcť komunikovať s prípadnými záujemcami a v lete prestúpiť. Uvidíme ako sa 33-ročný Argentínčan napokon rozhodne.

Lionel Messi s rodinou

foto:ig/leomessi

Omar Elabdellaoui (Galatasaray Istanbul)

Na oslavy Nového roka nebude určite v dobrom spomínať kapitán nórskej reprezentácie a hráč Galatasaray Istanbul Omar Elabdellaoui. Ten po zlom manipulovaní s pyrotechnikou, keď mu v ruke a pri tvári vybuchol delobuch skončil s vážnymi zraneniami hospitalizovaný v nemocnici. Hráč sa napokon zo zranení úspešne zotavuje.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako oslávili Nový rok Messi, Neymar či Ronaldo? Pozrite sa!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti