eReport.sk

Agáta Hanychová je blond! Ako brunetka bola zvodnejšia

Česká modelka Agáta Hanychová zmenila po rozvode nielen život. Svoje dlhé hnedé vlasy vymenila za blond farbu. Ako brunetka však bola oveľa viac sexi.

Tridsaťpäťročná česká modelka a známa provokatérka Agáta Hanychová mení život od základov. Po rozvode s moderátorom a hudobníkom Jakubom Prachařom začína nový život. Ako to už v živote žien býva, po rozvode zmenila Agáta v prvom rade svoj účes. Dlhé hnedé vlasy vymenila za kratšiu blond verziu. Je známe, že po mame Veronike Žilkovej je prirodzenou blondínkou, no vlasy si roky farbila na hnedo. Treba však dodať, že pri hnedej farbe vlasov lepšie vynikli jej výrazne modré oči. Ako blondínka pôsobí trošku obyčajne a fádne.

Ako blondínka je krásna, no nevýrazná

Zrejme chcela novým imidžom úplne ukončiť éru vzťahu s Prachařom. Dvojica prežívala posledný rok pomerne turbulentné obdobie. Hovorí sa, že za rozpadom ich vzťahu bola predovšetkým nevera. Pred časom sa hovorilo, že Jakub mal pomerne blízko k slovenskej herečke Diane Mórovej, no dnes je otvorený novým vzťahom. Podobne je na tom aj Agáta, no po jej boku sa zatiaľ neobjavil žiaden muž. Naplno sa venuje predovšetkým svojim dvom deťom Kryšpínovi a Mii, ktorú má s Prachařom. Veľkú podporu má aj vo svojej rodine. Jej mama a česká herečka Veronika Žilková je vždy na strane svojej dcéry.

Veronika Žilková stojí vždy pri svojej dcére

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Agáta Hanychová je blond! Ako brunetka bola zvodnejšia

KOMENTOVALI STE: