eReport.sk
Adela Vinczeová, foto: profimedia

Adela Vinczeová vo vani: Takto ste ju ešte nikdy nevideli!

Moderátorka Adela Vinczeová (40) má seriózny imidž. Nedávno však zverejnila fotografiu z miesta, na ktorom ste ju nikdy predtým nevideli. Svojim fanúšikom prezradila, ako vyzerá jej príprava na talkšou Trochu inak. Pózovala vo vani!

Adela Vinczeová je známa svojím zdravým životným štýlom, ale aj pomerne serióznym imidžom. V reláciách ju vidíme vždy elegantnú a dokonale nastajlovanú. Svojím fanúšikom spôsobila menší šok, keď naposledy zverejnila svoju fotografiu vo vani.

Išlo však o promo jej známej talkšou. „Často sa ma pýtate, ako sa pripravujem na Trochu inak. Okrem toho, že niekedy do zívania kukám na monitor notebooku, kde hľadám čo najviac súvislostí s hosťami, sú dôležité aj iné veci. Napríklad zo seba zmyť všetky očakávania o tom, ako bude rozhovor prebiehať, “odmočiť” osobné predstavy, ktoré o hosťoch mám a prísť na nakrúcanie v “čistom” neutráli. Potom vás totiž nič neprekvapí a všetko sa môže slobodne odvíjať podľa aktuálneho okamihu,“ napísala známa moderátorka.

Adela Vinczeová zverejnila unikútnu fotografiu – Foto: Instagram

V statuse pokračovala aj ďalej. „Inak túto fotku mám z nakrúcania inej relácie. Nie, nefotím sa vo vani, ani do nej nechodím v utajených plavkách a nalíčená. Výhodou online Trochu inak je to, že ho môžete sledovať aj z vane, aj v plavkách, pokojne aj bez. Najbližšie už 12.4. o 20.00,“ napísala Adela. Je totiž o nej známe, že má zmysel pre humor a dokáže si vystreliť aj zo seba.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport