eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: instagram

Adela Vinczeová sa opäť hlboko zamyslela: Toto ju trápi!

Moderátorka Adela Vinczeová (40) rieši na sociálnej sieti mnoho tém. Naposledy sa opäť hlboko zamyslela. Toto ju veľmi trápi!

Adela Vinczeová je v poslednom čase aktívna ja na sociálnych sieťach. Naposledy zverejnila fotku so svojím psíkom. Napísala k nej len jednoduchý text. „Často dávam srdiečka k príspevkom aj bez toho, aby som ich čítala. Zaujme fotka a ide sa ďalej. Tak som sem dala tento ňuňu obrázok, ktorý s textom nesúvisí. No…trochu,“ napísala Adela.

V statuse však pokračovala hlbokým zamyslením. „Ktosi ma zoznámil s pojmom “pancake society”. Sme spoločnosť palacinková. Náš rozhľad je široký ako palacinka, no vhľad do samotných tém je “hlboký” ako tenulinké cesto tohto múčnika.,“ začala svoj status.

V hlbokých myšlienkach pokračovala aj naďalej. „Pamätám si, ako som s mojim “hlbokým vhľadom” vedela zastávať rovnako “hlboké pravdy”. Teraz mám z niektorých tém pocit, no nie vždy si dovolím ho pretaviť v názor. Som rada, že v tej istej spoločnosti sú aj ľudia s “hrubšími palacinkami”, na ktorých sa môžeme obrátiť, keď naozaj o danej téme nič netušíme,“ napísala Vinczeová.

Pokračovala aj ďalej. „Nie vždy sa mi darí svoju mentálnu palacinku opustiť, ale pracujem na tom. Občas mi hovorí okolie, ako si váži, že si poviem svoje názory. Samozrejme len pokiaľ ladia s tými ich. Inak som sa už stala obeťou manipulácie,“ myslí si moderátorka.

„Keď má niekto iný pohľad, ego sa búri. Ale čo ak sa len my zle pozeráme? Je to smrteľné uvedomenie, lebo s vyvráteným názorom naozaj trochu zomierame. Preto sa púšťame v hádkach do bojov na život a na smrť.“

Po ťažkých úvahach sa však opäť vrátila ku svojmu psíkovi. „Vraciam sa k fotke s mojou stále staršou a belšou Mininkou. Ona so mnou vždy súhlasí. Aj preto tak ľúbime psíky. A preto toľkí nemusia mačky. Lebo si myslia a robia svoje. Bude nám lepšie, keď nám zhrubnú palacinky a naša spoločnosť sa stane viac mačacou. Si myslím. Teraz. Možno. Kto vie ako to je? Ale beriem aj srdiečka LEN kvôli fotke,“ uzavrela netypický status.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport